mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Lubimy koreańskie auta - czy to sentyment po Daewoo?

~Greg12

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-10-17 | 07:06

My kochamy koreańskie auta, bo dba o nas rząd (każdy kolejny) żeby nie było nas stać na kupno jakiegokolwiek innego nowego. Na tej zasadzie kochamy też auta niemieckie, ale tylko stare, bo te nowe podobno są gorsze. Bieda pane, bieda.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~dominik

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-10-17 | 07:24

otóż to kochamy koreańskie, tak jak i rumuńskie...

~Jarek

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-10-18 | 09:54

kupujemy chętnie azjatyckie wozidelka, a póżniej kwekolimy ze brakuje pracy w UE i w POlandii....

~iwan

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-10-18 | 10:53

Kochamy koreańskie auta stare i nowe, ale tylko te składane w Europie. Lanosy, Nubiry, Espero, Sportage, Ceed, i30.
Może z wyjątkiem Cruiz-a, w całości płynie oceanem z Korei.
Ja mam i jest ok.

~paw

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-23 | 12:05

Nie dziwi mnie, że lubimy (a raczej kupujemy) koreańskie auta. Gdyż europejskie są drogie w zakupie do tego drogi serwis i części; a jakość już nie taka jak kiedyś.

zoltar90

Nowicjusz

Miasto: Włodawa

Auto: Chevrolet Aveo

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-21 | 17:42

Auta produkowane w korei mają przyzwoitą cenne, a jakość techniczną na takim samym poziomie jak auta europejskie.

ediwar

Młodszy motomaniak

Miasto: Piaseczno

Auto: Fiat Bravo

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-26 | 15:50

Ja miałem kiedyś Daewoo Nubirę i szczerze mówią miło ją wspominam. Oczywiście był to dosyć gówniany samochód, ale nigdy się na nim nie zawiodłem. Problemem było przednie zawieszenie, sterowanie szybami, bujanie się i parę innych drobiazgów, ale i tak ją lubiłem.

e-Wycieraczki_pl

Starszy motomaniak

Miasto: Kraków

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-05 | 15:48

Trzeba przyznać ze marka daewoo sprawdziła się,ich samochody nie były drogie,a do tej pory mogą poszczycić się solidnymi blachami. Do tego były bardzo oszczędne.

KIMCarSerwis

Nowicjusz

Miasto: Kraków

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-19 | 09:37

To chyba wspomniany sentyment po Daewoo,gdyż jak słusznie pisze Przedmówca,były to raczej niezawodne samochody i cechowała je ekonomiczność spalania- szczególnie Lanos i Leganza w LPG.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018