mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Wystawa Motor Show w Poznaniu rozpoczęta

~Kamil

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-10 | 15:59

Bardzo nierzetelne informacje.<br />
Zacznę od cen biletów, 13zł owszem dla rodziny minimum 3-osobowej w tym dziecko do 13 lat.<br />
Co do dojazdu i parkingu to jest zdecydowana katastrofa, wjazd na parking odbywa się tylko przez jedną bramkę co generuje niesamowite korki na kilku sąsiadujących ulicach z Matejki.<br />
Moim skromnym zdaniem z roku na rok jest coraz mniej aut i atrakcji.<br />
Dwa lata temu znacznie więcej hal było zajętych.<br />
Obecnie znalazło się miejsce na dodatkowe dwa rodzaje targów bodajże Fashion i coś z telewizją itp.<br />
Trzeba być obiektywnym...<br />
Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~cvb

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-11 | 08:41

chyba żartujesz sobie, byłeś dwa lata temu na tych targach....?? jak mniej aut, zauważ że teraz koncerny się pojawiają, jeszcze nie wszystkie ale jednak, a to zapewnia polskie premiery, wcześniej byli tylko dilerzy i cuż oni mogli pokazać, auta które już na rynku były obecne od jakiegoś czasu; co do atrakcji okołotargowych czy parkingu to się nie wypowiadam, ale czy ja wiem, czy jest gorzej niż 2 lata temu...? więcej osób to i z dojazdem jest gorzej

~Kamil

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-11 | 10:33

No gwarantuję Ci że było znacznie więcej aut.<br />
Byłem też na Budmie w tym roku, wjazd na parking trwał półtorej godziny, więc niech nikt mi nie wmawia że jedna bramka wystarczy, dla tak dużej firmy to chyba nie są koszta nie do zaakceptowania postawienie np. jeszcze dwóch.<br />
Tym bardziej że kasują ładnie za ten parking.<br />
Mi przekroczyło 4 godziny o 3 minuty, mówię do kasjerki że z jakiej okazji mam płacić za 5 godzin skoro żeby wyjechać czekam 5-10 minut w kolejce.<br />
Chodzi mi o to że jak się chce to można rozwiązać logistycznie to znacznie lepiej,
Targi z roku na rok kurczą się.<br />
Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018