mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Volkswagen Passat B8 2.0 TDI: Nowy, lepszy... bezkonkurencyjny?

~Kierowiec

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-08 | 08:42

Passat jest bardzo dobrym samochodem. Mało pali i nie często sie psuje. Jakościowo jest lepszy od Mercedesów. To jest jedna sprawa. Drugą sprawą są gadżety odmóżdżające kierowcę. One mają za niego myśleć i za niego uważać na drodze. I to się panu redaktorkowi podoba? Gratuluję zaawansowanej lemingozy. Prosze zrozumieć, że to jest droga do nikąd. W zeszłym roku staranował mój samochód na parkingu bardzo luksusowy samochód. Był wyposażony w czujniki cofania i tylną kamerę, a mimo to cofając skasował ćwierć mojego auta. Kierowca tak uwierzył w elektronikę, że w ogóle nie myślał , co robi.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Capsel

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-08 | 15:27

"przetestowaliśmy Passata B8 z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM, w najbogatszej wersji Highline. Nowy Volkswagen Passat to duży skok technologiczny i przede wszystkim auto, które jest dowodem na to, jak wiele jeszcze musi uczyć się konkurencja."

I dalej nie chce mi się czytać!
Silnik 1,9 JTDM 150KM - produkcja FIAT - wystepuje we fiacie, oplu, saabie, alfie romeo...
od początku udany, a tu masz WV po wielu wpadkach z silnikiem 2.0 TDI dogonił konkurencję!
Super jest też ta reklama pod mcdonaldem, że w aucie jest telefon na głośno....
10 lat temu we fiacie miałem slot na kartę SIM, telefon obsługiwałem z kierownicy, a w razie poważnej kolizji automatyczne powiadomienie na telefon alarmowy szło...

~Capsel

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-10 | 03:24

"Niezawodny" 2.0 TDI :)))))))))))))))
VW 2.0 TDI

~link

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-10 | 03:25

http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/1-9-tdi-czy-2-0-tdi-ktory-mniej-sie-psuje/eg45w

~jp

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-12 | 20:43

Już za 15 lat o takim "pastuchu" "w tedeiku" będą marzyć na polskiej wsi.
Tylko nie wiem czy ASO "U Mietka w oborze" da radę to naprawić...

~shoot

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-07-15 | 11:01

B8 wygląda fajnie w p[rzeciwieństwie do nudnej b7, fakt cena jest wysoka ale wydaje mi się że adekwatna do tego co oferuje ten samochód a oferuje bardzo wiele http://vw-passat24.com.pl/aktualnosci/test-vw-passat-b8-krol-jest-tylko-jeden/

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018