mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Wysokie osoby nie muszą kupować dużych aut

~:)

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-20 | 23:57

zmieścić się w samochodzie to mniejszy problem niż się garbić, żeby do niego wpełznąć i się z niego wydostać

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Wysoka

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-24 | 06:19

Kobiety mają inne proporcje niż mężczyźni i inaczej siedzą za kierownicą. Owszem są auta małe gdzie można odsunąć fotel i zmieścić się na wysokość ale niestety już z ustawieniem kierownicy może być problem. Facet "zawinie" nogi po bokach kierownicy (widać to nawet na zdjęciu w artykule) ale już kobieta np. w spódnicy tego nie zrobi i nawet przy najwyższym ustawieniu kierownicy zahaczy o nią udami. Także wysokie panie, musimy jeździć takimi autami tylko w spodniach i na płaskim obcasie.

Alko-maty

Starszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-24 | 11:59

Moim zdaniem auto powinno być przede wszystkim wygodne dla osoby która będzie w nim jeździć jako kierowca lub pasażer, więc nasz wzrost i długość auta czy możliwość regulacji foteli jak najbardziej ma znaczenie. Dla osób powyżej 190cm polecam auta gdzie można odsunąć fotel maksymalnie do tyłu i zostanie jeszcze miejsca na dodatkowych pasażerów, czyli np Skoda Superb.

www.Alko-maty.pl

~Fick

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-11 | 02:07

ale bzdury, nie sie autor przejdzie Audi A1, A3, albo Oplem Astra jak ma 2 metry, tak z 500 kilomerow

~Jan

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-14 | 20:38

Jak ktoś sie lubi cisnąć w małych autkach to proszę bardzo, ale ja to wolę coś większego. Teraz mam rav4 i czuję się w nim dość komfortowo. Nie mam problemu ani podczas jazdy ani jak siadam/wysiadam

~Jan

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-14 | 20:43

Pewnie, że da się wcisnąć do takich małych aut, ale po co? Ja tam wolę czuć się komfortowo, mam rav4 i przynajmniej nie męczę się podczas jazdy, wsiadać i wysiadać też mogę bez problemu

~LadneFelgi_pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-20 | 11:08

Chodzi o to aby auto było komfortowe nawet dla wyższych osób, oraz aby mogły w nim p o prostu w miarę wygodnie podróżować. Jazda w "puszce" na trasie to żadna przyjemność, wręcz udręka.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018