mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Porady mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Najlepsze auto dla rodziny 5-osobowej

~Uu

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-03-30 | 20:54

Chcesz wyglądać na komiwojażera - kup skodę w dieslu! Wieje nudą na kilometr...

strona 1 (z 6) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Qba

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-10 | 15:40

Kolejny beznadziejny artykuł.

Niby w czym te auta są lepsze od SUVów takich jak Q7 czy XC90?

~EU

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-10 | 18:35

Chciałem kupić kiedyś Superba właśnie nie w dieslu, tylko benzynową v-szóstkę . Niestety Skoda Poland sw. p Kulczyka nie miała ANI JEDNEGO egzemplarza do jazdy próbnej. Chcieli sprzedawać autko za circa 165 000 zł z ...katalogu. A szkoda.

~Sebek

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-10 | 21:33

Nie każdego stać na tak drogie auta a jak kogoś stać to kupi jeepa a nie skode

~paulina

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-02 | 10:42

no proszę, właśnie avensis postanowiliśmy kupić z mężem. fajne, przestronne i stylistycznie mi odpowiadające auto. a przy tym oszczędne, w stolicy się strasznie dużo w korkach stoi. wzięliśmy używkę w świetnym stanie z salonu toyoty na czerniakowskiej. wszystko zgodnie z opisem a auto sprawuje się świetnie.

~chudy

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-06 | 21:57

a gdzie monedo?

~depcio

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-13 | 09:31

czy mam uwierzyć że jest 20cm różnicy w szerokościach tych samochodów? czy też raczej podajecie raz szerokość z lusterkami a raz bez?

~Bolo

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-25 | 08:13

W roku 2013 szukałem właśnie auta dla mojej pięcioosobowej rodziny. Przede wszystkim szukałem bezpiecznego kombi, który pomieści moją rodzinkę, wyglądem nie będzie odstraszał i sprawdzi się w mieście jak i w dłuższych trasach. Mój wybór padł na Toyotę Avensis w dieslu. Powiem, że jestem zadowolony, gdyż auto jest bardzo przestronne i wygodne a to przy pięcioosobowej rodzinie jest bardzo istotnym elementem. Ładnie się zbiera i dość dynamicznie się zachowuje w trasie dzięki czemu można podczas jazdy spokojnie "odpoczywać" . Poza tym ma bardzo pakowny i ustawny bagażnik czego brakowało mi w moim poprzednim aucie.

~to jest jakiś żart

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-31 | 12:31

Od kiedy to kombi jest dla 5 osobowej rodziny (chyba że dzieci majaa po 2 lata)
Jęśli już którykolwiek ma w miarę wygodnie pomieścić 5 osób to tylko (TYLKO) superb
Mazda 6? czy szanwony pseudo redaktor siedział czy chociaż widział ile jest miejsca z tyłu
mondeo? A6? wszystko się nie nadaje na dalsza jazdę z 5 cioma osobami .. tylko mini VAN lub ew. pojazdy ala Berlingo czy Partner...

Wiem mam 3 kę dzieci i za każdym razem mam ten sam dylemat.. jedno jest pewne jeśli 5 osobowa rodzina to nie zwykłe kombi...

MarcixM

Nowicjusz

Miasto: Białystok

Auto: Mazda 6

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-06-07 | 18:06

Dużo osób jeździ i poleca Sharana. Sam nim jeździłem jako pasażer może ze 3 razy i szczerze powiem, że przyjemne autko. Dla 5 osobowej rodziny w sam raz. Chyba, że coś troszkę mniejszego to np. Mazda 6 w kombi, którą mogę sam polecić chociaż nie wiem jak sprawi się w warunkach 5-osobowej rodziny, gdyż zwykle u mnie jest tylko jeden pasażer.

strona 1 (z 6) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018