mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Octavia Scout 1,8 TSI – benzyna nie odstrasza

~benek

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-25 | 16:47

aha... fajny ten silnik. W 2011 przyjaciel kupił taki w zwykłej octavii i dziś musi dolewać ponad litr oleju silnikowego na każde 1000 km. Bardzo to przyjemne w ciągu roku 'dolać' 20 litrów oleju - oczywiście na gwarancji zużycie oleju mieściło się w normie 0,5.1000 (zaczęło występować po 30 tyś km) ale teraz przy 90kkm silnik jest tak nowoczesny jak dwusuw! i proszę nie usprawiedliwiać vw, że w 2012 usprawnił silnik i problem spalania oleju nie występuje - to tylko potwierdza fakt, iż w 2012 roku nowy samochody z tym silnikiem miał wadę fabryczną, której nie chcieli usunąć - a 80 tyś zł na nowy samochód poszło się paść....

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-14 | 16:08

Skoda w takiej wersji naprawdę robi wrażenie, ale cena trochę odstrasza. Ja w ubiegłym roku wziąłem podobny, tylko starszy model z Master1.pl. To było auto pokontraktowe i trochę się obawiałem czy nie będzie przypadkiem zajechane po jakim handlowcu. Ale muszę przyznać, że stan utrzymania samego wnętrza oraz całego pojazdu mocno zaskoczył mnie na plus. Od tej pory wszystkim polecam pokontraktówki, bo to najpewniejsze używane auta.

~LadneFelgi_pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-20 | 11:10

Sam model auta jak najbardziej może się podobać i robi wrażenie, więc warto się nim interesować, tanie w naprawach no i poprawiona wersja 1.8TSI też zrobiła swoje.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018