mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Volvo S60 Cross Country D4 AWD – z pozoru irracjonalny wybór

~ivan

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-14 | 17:05

mi się podoba te volvo, kolejna ciekawa propozycja szwedów z zakresu bardziej klasycznych aut, już myślałem, ze będą robić tylko modele z nowej generacji, a tu takie zaskoczeni dla miłośników starszych modeli

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~anatol

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-05 | 11:02

fakt szkoda starszych volvo, pomimo, że nowe auta są naprawdę fajną unowocześnioną propozycją, to na wspomnienie starszych aut szwedzkiego producenta aż sie łezka w oku kręci, klasyki

~toma

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-19 | 15:02

bardzo solidny i dobrze zrobiony wóz, miałem taki zanim się przesiadłem do nowego xc90, trochę żałuję ;) ale dlatego że bardzo lubiłem moje volvo xc60, no ale najnowsza propozycja szwedów jest naprawdę o kilka klas lepsza chociaż to też volvo

~amanda

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-28 | 10:23

to fakt, nie tylko xc90 jest solidny, inne modele volvo też, szwedzi jednak się przykładają jak mało kto to wykonania samochodów, wie o tym każdy kto mail volvo

Igor29

Nowicjusz

Miasto: Bolesławiec

Auto: Volvo V50

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-23 | 00:26

Miejmy nadzieję, że nowe technologie i design Volvo nie przeszkodzi w potwierdzeniu niezawodności tych wspaniałych samochodów!

~kuras maksymilian

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-25 | 09:40

Ja volvo poznałem dzięki xc60. Wybrałem go do umowy wynajmu w Panek sa. Bardzo dobrze się sprawdzał. Sama wypożyczalnia też bardzo konkretna więc dla firm rozwiązanie idealne.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017