mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Kodiaq - ponad tysiąc zamówień!

~Aga

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-20 | 22:10

"Skoda zakończyła miniony rok w Polsce wynikiem ponad 52 tysięcy dostarczonych samochodów"nChyba przecinek się gdzieś zgubił. Powinno być 5,2 tys.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Alko-maty

Motomaniak

Alko-maty

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-13 | 12:08

Póki co pod względem wizualnym samochód wypada naprawdę bardzo fajnie i moim zdaniem ma znakomitą sylwetkę w klasie aut typu SUV, może być prawdziwym hitem pod warunkiem, iż na wysokim poziomie tanie również jego bezawaryjność.

www.alko-maty.pl

~Mat

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-24 | 21:16

"Nowy model Skody cieszy się wielkim zaufaniem klientów" to mnie rozbawiło najbardziej. Jak może się cieszyć zaufaniem klientów coś, co nie zostało jeszcze sprawdzone? Każdy nowowprowadzony, na rynek model, cierpi na niezliczoną ilość usterek wieku młodzieńczego. Ja z doświadczenia wiem, że nie kupuje się modeli nowowchodzących, tylko poliftingowe, które, jak wiadomo są bardziej dopracowane i mają lepsze materiały wykończeniowe. Generalnie model ma spierniczoną całkowicie część tylną, z tymi dziwnymi światłami. Podobnie, jak Superb. Te światła powinny być wyżej i chyba tylko ślepy tego nie widzi. Powinno być to dokładnie tak, jak w Alfie Stelvio. Czemu Knedle tego nie zrobiły? Może nie chcieli się narazić Helmutom ze Szmelcwagena....pozostanie bez odpowiedzi. Chociaż samo auto nie jest złe, a ja nie jestem miłośnikiem Alfy Romka. Miałem raz Alfę i nigdy więcej! Generalnie nie lubię SUVów, bo uważam to auto dla ślepych dziadków, albo przestraszonych kobiet, które nie potrafią ani jeździć, ani parkować. A wystarczy powiedzieć, że pojazdy takie mają swoją genezę w Jeepie Willisie. :o)
Kto nie jest przynajmniej średnim kierowcą, to rzeczywiście POWINIEN nabyć jakiegokolwiek SUVa. Ja jestem średnim, więc mogę sobie pozwolić na jeżdżenie limuzyną. :o)

~qwerty

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-05-11 | 12:19

dobrze jest napisane, skoda sprzedała ponad 52 tys. aut w Polsce.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017