mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

~Maja

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-05 | 12:01

ja to doprowadzam do stanu używalności :) trzeba go "odgruzować" bo wiadomo, przez zime tak czesto ni myję. i lubię też nałożyć wosk http://k2.com.pl/produkty/k2-spectrum?utm_source=b2cms&utm_medium=ko wtedy tak świeżo wygląda

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marianek45

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Mercedes Klasa S

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-12 | 09:23

Takie zabiegi na pewno bardzo wskazane. Sam tez postawilbym na przeglad tak wiecie zeby sprawdzic czy w autku wszystko gra. U mnie takimi kwestiami zajmuja sie panowie z serwisu na daimlera w wawce bo odpukac jak do tej pory moj merc to prawdziwa zyleta zero wiekszych awarii:)

Zotar

Nowicjusz

Miasto: Lesko

Auto: Alfa Romeo 164

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-20 | 18:20

teraz to raczej trzeba pomyśleć co zrobić żeby auto w zimie było niezawodne, osobiście mam małe pojęcie o naprawach dlatego wszystkie takie sprawy załatwiam w serwisie Euromaster jeżdżę tam regularnie i moje auto nigdy mnie nie zawiodło

mikaorg

Nowicjusz

Miasto: Gdańsk

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-26 | 00:02

Mycie, polerowanie i woskowanie to przede wszystkim ;) ale jeszcze przegląd auta, sprawdzenie czy wszystko po lecie jest ok. Ja byłam w tym roku w Chorwacji, więc po takiej trasie to nawet trzeba sprawdzić stan auta. Jak ktoś ma forda to polecam to zrobić dobrze w serwisie motorcraft. Jak nie wiecie gdzie w waszej okolicy znaleźć to zerknijcie przez ich stronę: https://secure.ford.pl/Hidden/Motorcraft/OSBOV wystarczy wybrać model i lokalizacje

Alko-maty

Starszy motomaniak

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-09-27 | 09:58

Teraz warto przygotować auto do zimy i wybrać dobre opony zimowe, płyn do spryskiwaczy itd bo to wszystko ma duże znaczenie, są to podstawowe elementy zimą w naszym aucie.

www.Alko-maty.pl

~Olka94

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-05 | 13:17

Hej, planuje właśnie wymienić najpotrzebniejsze rzeczy w moim aucie te filtry i olej przed zimą i szukam jakiś w miarę dobrych sklepów, natrafilam na amjoil.pl co sądzicie o tym sklepie?

Przemass

Nowicjusz

Miasto: Gdańsk

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-10 | 21:17

W przypadku swojego auta (Audi A4 B6 2004 r.) musiałem po zimie wymienić uszczelki od strony drzwi kierowcy. Niestety cała wymiana była spowodowana faktem, że nie zabezpieczeniem tych elementów specjalnym preparatem. Przed wymianą aaopatrzyłem się w materiały uszczelarskie firmy Unital Gdańsk i jestem bardzo zadowolony.

MotoLedy_pl

Nowicjusz

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-15 | 11:48

Przede wszystkim teraz warto pomyśleć już o wymianie opon z letnich na zimowe, bo t jedna z najważniejszych czynności, druga sprawa to serwis klimatyzacji jeszcze przed zimą.

MotoLedy.pl

~kajo

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-25 | 14:23

Ja tam samo musiałem po zimie wymienić uszczelki od strony drzwi kierowcy, no niestety takie części po prostu się zużywają z czasem. Poza tym wydaje mi się, że przegląd lepiej zrobić porządny i tyle, ja tak robie a na czas kiedy nie mam auta wypożyczam np. od nich https://speedrental24.pl/ i finansowo to się opłaca moim zdaniem.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017