mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Toyota Yaris czy Skoda Octavia ?

JAWR

Nowicjusz

JAWR

Miasto: Wrocław

Auto: Toyota Yaris

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-03 | 20:47

Witam wszystkich, nnMam pewien problem. Dostałem propozycję zamiany swojego samochodu Toyota Yaris (1.0, benzyna, przebieg 125 tys. rok produkcji: 2003) na Skodę Octavia (1.6, benzyna, przebieg niecałe 200 tys. rok produkcji: 2007). Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca mi się zamiana? Nie chciałbym trafić na przysłowiowo mówiąc "babola" i nie jeździć ze Skodą co rusz do warsztatu. nnPomóżcie !!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

medness

Nowicjusz

medness

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Auto: Citroen C4 Picasso

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-04 | 09:34

skody to dobre samochody, mało awaryjne bo nie ma się co w sumie psuć, poza tym benzyna to dobry wybór bo jak umówisz się na montaż zestawu lpg optima w jakimś warsztacie to będziesz jeździł za grosze przez wiele lat jeszcze tym autem

~Adam

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-21 | 15:49

Nie podejmowałbym takiej decyzji. Miałem okazje jeździć obydwoma tymi samochodami, jednak Toyota Yaris jest samochodem niezawodnym i bezkonkurencyjnym. Jeżeli już bardzo będzie chciał Pan go zmienić to radziłbym dołożyć i kupić Dacia Logan. Będąc z żoną i znajomymi w Sierpcu, wypożyczyliśmy je z wypożyczalni Bako-Auto: http://bako-auto.pl/ i bardzo dobrze się sprawowało, fajnie się tym jeździ i trzyma się drogi jak należy. Jeżeli chodzi o wypożyczalnie samochodów Bako-Auto Sierpc również bardzo polecam, ceny konkurencyjne, auta zadbane i miła obsługa.

MotoLedy_pl

Nowicjusz

MotoLedy_pl

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-09 | 12:06

Jeżeli zależy Ci na dużym bagażniku i większym komforcie jazdy to moim zdaniem jak najbardziej warto zmienić auto, to dwa zupełnie różne segmenty.

www.MotoLedy.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018