mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

40 tys. hybryd Toyoty na polskich drogach

~ania

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-25 | 10:12

Ekologia górą! Tak trzymać Polacy :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Roky

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-25 | 12:15

Skoro aż tyle osób zaufało już hybrydom Toyoty, to rzeczywiście musi być to dobry kierunek w motoryzacji. Sam się zastanawiam nad aurisem poleasingowym. Czytałem, że oszczędność na paliwie jest spora.

~Norbert34

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-26 | 15:36

Jeśli chodzi o same rozwiązania Toyoty to co jakiś czas pożyczam ich nowe modele w Panek i fajnie się sprawdzają w trasie

~hhh

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-26 | 22:41

Hybrydy to gó_wno. Tak samo jak ta cała toyota...

~Łukasz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-27 | 10:31

A jakieś argumenty? Miałeś w ogóle jakąś toyotę? Bo powiem Ci że jeżdżę hybrydowym rav4 i jest bardzo zadowolony. Automat, małe spalanie (5,6l w miescie), a do tego niezawodność jaką gwarantuje marka. Dalej mam wymieniać plusy? :)

~zakręcony na punkcie samochodów

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-28 | 12:08

Zastanawiałem się nad kupnem hybrydy. Ale jeżeli już, to tylko i wyłącznie "plug in". Niestety na razie nie jest to opłacalne. Jeżeli porównać różnicę cen hybrydy plug in i IDENTYCZNEGO (lub prawie identycznego) samochodu z silnikiem TYLKO spalinowym, to różnica ta jest ogromna. Ja przejeżdżam około 30000 km rocznie i kupno hybrydy zwróciłoby mi się dopiero za 8 lub więcej lat. O wiele za dużo. Tak więc na razie z hybrydy rezygnuję i poczekam, jak spadną jej ceny.

~Miro

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-30 | 12:12

Jak żonie kupowaliśmy auto do miasta to przez chwile myśleliśmy o hybrydach plug-in. Ale te ceny… stanęło na tym, że ma klasyczną hybrydę, yaris nie był drogi, a spalanie na poziomie 4,1l rekompensuje jej małość tego auta. Jak liczyliśmy to już po jakiś 1,5-2 latach się nam zwróci.

~pierożek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-08-01 | 12:53

Mam hybrydke dokladnie Toyote Yaris i nie zamienilabym tego auta na nic innego. Maly wszedzie sie zmieszcze bez stresu ze zarysuje komus auto. Na wielkosc bagaznika nie narzekam. Akurat spalanie w miescie to najwiekszy atut tego auta, a i wyglada niezle. Moja zabka

~kapyl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-02 | 20:23

http://motopodprad.pl/jak-hybrydy-to-tylko-toyoty/ dokładnie, ale to już nie raz powiedziane. Ja mam rav4, żona yaris do jeżdżenia po mieście, warte każdej złotówki :D

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018