mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Jakie auto warto kupić? - Rzeszów

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-08-21 | 16:01

Cześć,nChciałbym Was zapytać jaki samochód na ten moment warto wybrać z nowych modeli? Postanowiłem w końcu zdecydować się na zakup porządnego samochodu na długie lata, który również poradzi sobie w trudniejszych warunkach drogowych i atmosferycznych oraz jeżeli również mogę dopytać to do jakiego salonu warto zajrzeć w Rzeszowie (najlepiej, aby mieli również na miejscu porządny serwis). Pozdrawiam!

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

WojtekN

Nowicjusz

Miasto: Kozienice

Auto: Volkswagen Caddy

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-08-23 | 15:42

Trudne pytanie, bo teraz wybór na rynku jest tak szeroki, że ciężko się zdecydować tylko na ten jeden :) Natomiast w Rzeszowie myślę, że powinieneś odwiedzić salon Auto-Res, który ma świetnie przygotowaną ofertę aut nowych i używanych od takich marek jak m.in Jeep, Fiat, Alfa-Romeo, czy Hyundai więc tutaj powinieneś już znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Trzymam kciuki!

~Edmund

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-08-24 | 10:54

Warto się przejsć do salonu toyoty szczególnie jakbyś miał ochotę na hybrydę :) Automatyczna skrzynia, przyjemniejsza jazda i mniejsze spalanie (szczególnie w mieście). Sam się właśnie rozglądam za jakąś hybrydą toyoty, bo są dość trwałe, tylko za używana bo niestety nówki nie są w moim zasięgu...

motoman5521

Motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-08-29 | 13:31

Każdy z nas ma inny gust i potrzeby, natomiast zgadzam się że warto odwiedzić salon Aut-Res bo również sprawdzając ich stronę internetową widzę sporo ciekawych modeli również w zakresie aut używanych. Może z pomocą fachowej obsługi trochę bardziej rozjaśni Ci się zakres wyboru :)

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-05 | 12:57

O to może i ja do nich zajrzę, bo właśnie szukam jakiegoś większego auta dla żony, bo mieszkamy trochę za miastem a zapakować dzieciaki i mnóstwo zakupów jest ciężko do małego autka jakie miała :)

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-13 | 10:29

Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników jeżeli chodzi o Auto-Res bo jest to zarówno salon jaki serwis aso który można polecić nawet najbliższym. Ja dla żony kupiłem u nich Fiata 500 i od ponad dwóch lat również go tutaj serwisuję. Mają dobre ceny, wysoki poziom obsługi i dobrze zestawioną ofertę samochodów które można spokojnie obejrzeć i o dodatkowe aspekty techniczne podpytać sprzedawcy.

~LadneFelgi_pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-20 | 11:11

Nikt nie odpowie na to pytanie oraz nie pomoże, dopóki ci sprecyzujesz jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup nowego auta z salonu. Można polecać zarówno najnowsze Audi jaki Fiata a to duża rozbieżność.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-23 | 11:12

Budżet jaki mogę przeznaczyć na zakup to ok 70-75 tys. bo też nie szukam auta z najwyżej półki, gdzie serwisy i wszystkie części niestety będą mnie kosztowały zbyt wiele, pozdrawiam :)

~LadneFelgi.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-25 | 19:14

W tym budżecie bardzo fajną opcją będzie nowa Mazda 3 , jak Ci się podoba właśnie to auto?

LadneFelgi.pl

~manga

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-03 | 11:58

Ja się ostatnio zakochałem w tym modelu toyoty :( http://casualism.pl/toyota-gt86-o-tyle-zachodu/#comment-106981 mam nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze być razem :D

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018