mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

System Flotman - opinie

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-10 | 08:56

Czy słyszeliście już może o systemie Flotman, ponieważ planuję właśnie rozwój w swojej firmie transportowej i chciałbym zadbać Was czy wybór takiego systemu jest odpowiedni? Jeżeli tak to jakie dodatkowe zalety oprócz monitoringu GPS możecie mi przedstawić z własnego doświadczenia?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-11 | 09:45

Jak najbardziej słyszałem i mogę śmiało powiedzieć, ze jest to na pewno jeden z najlepszych systemów jeżeli chodzi o monitoring GPS, ale jednocześnie możliwość kontroli zużycia paliwa, czy w samochodach ciężarowych również automatyczny system alarmowy jeżeli np. strefa ładunkowa zostanie otwarta bez autoryzacji. Nie zacina oraz nie traci łączności, także my z nim nie mamy żadnych problemów a tylko możemy cieszyć się oszczędnościami i łatwiejszym ogarnianiem logistyki.

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-15 | 13:03

Ja już ponad dwa lata temu wprowadziłem do naszej firmy system Flotman, który naprawdę fajnie się sprawuje jednocześnie dając nam duże oszczędności w perspektywie tych lat. Do tego odciąża nas od wielu zadań dzięki czemu możemy skupić się na ważniejszych sprawach a później wygenerować automatyczne raporty.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018