mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Autotesto przed zakupem auta?

~arcz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-12 | 13:49

Mam takie pytanko do Was, czy sprawdzał ktoś z Was auto przed zakupem z autotesto? nWg Was opłaca się ich brać?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Michał

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-15 | 12:46

Jeśli się nie znasz na tyle na samochodach żeby sam sprawdzić co kupujesz, to pewnie, że się opłaca. Przynajmniej będziesz miał pewność, że nie kupujesz kota w worku. Bo wiesz, w ogłoszeniu sprzedaży auta to wszystko można sobie zamieścić :P

~big

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-16 | 00:26

Ja to mam łatwiej bo szwagier jest mechanikiem, i jak kupowałem xlv to ze mną pojechał oglądać. Zawsze lepiej mieć kogoś kto się zna, zeby Ci nie wcisnęli jakiejś ściemy

~kamils1510

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-16 | 15:08

Też mam w rodzinie mechanika więc on pomagał mi sprawdzić auto, ale ostatnio kolega z pracy kupował i skorzystał z motocontrolera. Był zadowolony i mówił, że wcale nie są tacy drodzy. Także może warto skorzystać.

~flix

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-17 | 13:28

Sprawdziłem na stronie Autotesto i taka usługa kosztuje 400-500 zł. No a co jeśli nie kupimy tego auta, bo okaże się zepsute/słabe/po wypadku itd. ?

~Michał

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-18 | 14:08

Flix, no jak to co? Zaoszczędzisz dzięki temu kupę kasy wydanej na szrota, czy późniejsze ewentualne naprawy. Ja nie jestem w stanie pojąć myślenia, że szkoda 4 stówy na sprawdzenie samochodu.

~kamils1510

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-18 | 16:51

W motocontrolerze zrobią ci to za max 440 zł. Obczaj sobie na stronie https://www.motocontroler.com/zamow-usluge/ Lepiej zapłacić za sprawdzenie niż kupić i się dać wrobić.

~arcz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-23 | 13:36

Ja tam nie uważam, że szkoda kasy, bo nie chciałbym potem męczyć się z naprawami.
Bardziej pytałem pod kątem czy ci z autotesto są solidni i dobrze robią te oględziny auta. Po to był ten wątek.

~Michał

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-24 | 13:29

No ja byłem zadowolony z raportu, który dostałem od nich, bo był przede wszystkim bardzo szczegółowy, więc co za tym idzie dostałem mnóstwo informacji na temat tego samochodu, który sobie upatrzyłem. Podobały mi się też sugestie ich eksperta na temat tego, jak mogę prosić o zejście z ceny w związku z jakimiś drobnymi usterkami wykrytymi w samochodzie.

Jak dla mnie duży plus dla Autotesto za robotę.

~kamils1510

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-26 | 12:03

To prawda. Te raporty są bardzo szczegółowe, a do tego masz pewność, że ktoś działa w twoim interesie, a nie sprzedającego auto. Mi specjalista z motocontrolera jeszcze podał kilka wskazówek na przyszłość, na co patrzeć zanim w ogóle za oględziny się bierze.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018