mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Serwis samochodowy Honda - Warszawa

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-16 | 13:38

Cześć, nPotrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego serwisu dla Hondy CR-V, czy jesteście mi w stanie polecić sprawdzone miejsce gdzie rzeczywiście realizują serwisy na najwyższym poziomie. Głównie chodzi mi tu jednak o ASO, pomożecie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-17 | 08:58

Na pewno miejscem które musisz sprawdzić jest HondaPlaza. Jest to jeden z najlepszych serwisów od Hondy moim zdaniem zarówno w przypadku aut jak i motocykli. Bardzo profesjonalna obsługa, mechanicy na bardzo wysokim poziomie i do tego terminowe realizacje w rozsądnych cenach. Jak dla mnie wszystko dopięte zostało na ostatni guzik.

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-18 | 09:19

Również jestem za tym wyborem. Ja serwisuję u nich zarówno swoje auto jak i motocykl Honda CBR 250. Robią kawał świetnej roboty, która naprawdę przynosi oczekiwane skutki. Nie ma co oszczędzać na jakości swoich maszyn, ponieważ to później może nam się odpłacić. Dlatego sprawdź, na pewno nie pożałujesz ;)

motoman5521

Motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-19 | 09:54

No tak jednak same słowa na pewno Ci tego nie udowodnią, możesz jednocześnie sprawdzić i zapytać o opinie bliższych osób może ktoś akurat z nimi współpracował. Natomiast już na pierwszym serwisie na pewno pokażą wysoką jakość obsługi i jakość przeprowadzanych realizacji. Ja nie szukam innego serwisu i nawet nie mam zamiaru bo robią świetną pracę która zasługuje na wyróżnienie :)

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-25 | 13:32

Dzięki wielkie za pomoc, macie rację najlepiej będzie jeżeli sam sprawdzę dokładnie jak to u nich wygląda i wtedy realnie będę mógł ocenić jakość ich pracy. Natomiast Wasze pozytywne odpowiedzi również mnie do nich przekonują.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018