mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Mały objazd, wielki problem

~DLU

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-03-27 | 08:51

Autostrada obok gotowa, ale zamknieta bo wykonawca chce cukierki za kilkumiesięczne przyspieszenie budowy. Droga 94 nie dość , że zawalona to jeszcze pkp robi sobie teraz remont przejazdu kolejowego. Podobno "ludzie narzekali, że jest w kiepskim stanie..." Za to inne w kraju są znakomite. A ci biedni ludzie w okolicznych miast i wiosek rozjeżdżanych przez tiry mają horror made in Augustów lub do niedawna made in Stryków.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~remik

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-03-27 | 12:14

ta obwodnica, jesli wogole mozna ja tak nazwac, to jakies totalne nieporozumienie, nie dosc ze waskie to to jest to jesccze tak podziurawione jak ser szwajcarski. Jakby mial miejsce teraz jakis nagly atak zimy to ja nie widze tam tych tirow na kilku kretych podjazdach

~podróżnik

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-03-28 | 12:08

Jechałem opisanym objazdem wczoraj w kierunku Zgorzelca.I widziałem przedstawiony widok na żywo.Potwierdzam-ten objazd to kompletne nieporozumienie, decydent chyba tylko lata samolotami ,niech przejedzie się tą trasą a czekają go atrakcje: zatrzęsienie TIR-ów, wąsko jak diabli, jezdnia dziurawa jak najlepszy "szwajcar", policja w paru miejscach, kręta droga,gwarantowany ból zębów i remont zawieszenia o ile się przeżyje,.Wracałem ze Zgorzelca drogą na Jelenią Górę. Brakuje jeszcze tylko kilka fotoradarów i naprawdę mamy następny odcinek autostrady-autotyrady.
Pozdrawiam

~dziki

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-03-28 | 20:16

tez potwierdzam ta obwodnica to T R A G E D I A

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018