mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Auto Moto Show po polsku

~Don Kichot

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-22 | 01:32

byłem w sobotę, niestety raczej smutny widok, zbyt dużo pustych powierzchni, mało wystawców, mało atrakcyjne stoiska, auta pozamykane. Fakt, hostessy najciekawsze, no ale to jednak wystawa samochodowa......

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~zią

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-22 | 08:41

sie dziwisz w koncu to POLSKA GLUPCZE...

aaa

Motoryzacyjny ekspert

aaa

Miasto: Warszawa

Auto: Lexus GS

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-22 | 16:12

Mnie to trochę dołuje, że na polskich wystawach większość samochodów jest pozamykanych. Byłem na wielu targach na zachodzie i w większości przypadków tak jest tak, że jak auto zamknięte to prawie nikt nim się nie interesuje (no chyba, że to prototyp lub auto koncepcyjne które nie ma wnętrza).
W Polsce wszystko pozamykane, a zdarza się, że nie da się podejść do niektórych modeli..... no i mała ilość jazd próbnych które można wykonać, mało dodatkowych atrakcji.
A hostessy, no są ładne ale one mają być dodatkiem, a nie wystawianym towarem.....

~Hostesy-samochod-jazda

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-22 | 17:05

To przez hostessy samochody musiały być zamknięte. One są bowiem po to aby przyjemnie kojarzyły się z samochodem wiec co by to oznaczało gdyby pozwoliły wszystkim wejść do środka... ;-).

~keja

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-22 | 21:19

jakby tak pozwolili do wszystkich wystawionych aut podchodzić i wsiadać do środka, to by połowy wnętrza później nie mieli ;-))

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018