mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Motoryzacja ogólnie

Motoryzacja ogólnie

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Czy samochody Lancii znikną z Polski?

aaa

Motoryzacyjny ekspert

Miasto: Warszawa

Auto: Lexus GS

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-04 | 14:27

buuu.... szkoda :(

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

sajmon

Starszy motomaniak

Miasto: Wrocław

Auto: Toyota Corolla

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-04 | 14:41

no szkoda, ale z drugiej strony: kupiłeś Lancię?

~T.

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-05 | 12:25

fakt, tojuż łatwiej porsche spotkać na naszych drogach

~szkoda

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-09 | 14:20

sajmon - to że nie kuppiłem Lancii nie ma tu żadnego znaczenia. Nie kupiłem też wielu, wielu innych marek i nie znaczy to że mają one zniknąć. To że w Polsce słabo się sprzedają to jeszcze żaden wyznacznik. Po prostu szkoda, gdyby jedna z legend motoryzacji miałaby zniknąć.

~tomy01

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-10 | 06:58

Właśnie kupiłem Lancię Deltę 2.0 165 KM. I nie mam ochoty na żadnego Chryslera!
Auto z innej bajki, nie rozumiem dlaczego Lancia tak słabo się sprzedaje. Może to wina promocji? Chociaż Lancia robi wiele dla reklamy , szczególnie Delty, ale w Polsce jest to mało widoczne.

~v2o

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-10 | 09:08

Ja tez kupilem Lancie... co wiecej jestem pewien ze bym jej nie kupil gdyby widnialo na niej logo Chryslera. To po prostu kwestia postrzegania i identyfikacji marki - chcesz miec nietuzinkowe, niebanalne auto to nie przegladasz cennikow Skody tylko raczej Seata - chociaz to te same rozwiazania techniczne. Wiec nie widze problemu czemu fiat nie mialby dzialac tak jak teraz - przeciez Delta to przedluzone Bravo.

sajmon

Starszy motomaniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-10 | 12:00

@ szkoda: nie o to mi chodziło, po prostu Lancia to jeden z tych samochodów który podoba się ludziom, także w Polsce, ale jednak na jego zakup decyduje się niewielu.

~szkoda

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-11 | 09:07

@ sajmon
no ale to samo jest przecież np. z Porsche, Ferrrari, też wielu się podoba, a przecież kupiło je mniej osób niż nawet taką Lancie. Mam nadzieję z tą Lancią że to tylko taka plotka, że może na rynku amerykańskim albo jeszcze jakimś innym po prostu auta marki Lancia będą sprzedawane jako Chryslery. Jak dla mnie, jeśli Fiat zgodzi sie na takie coś, że całkowicie zniknie Lancia będzie to strzał we własną stopę

sajmon

Starszy motomaniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-14 | 10:41

ale chodzi o coś innego : jaeli kogoś stać na porsche czy ferrrari - to je kupi. Jeśli kogoś stać na lancię - czesto wybierze coś innego, z tej samej półki.

~arko

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-09 | 03:54

To sknadal !!!!
Jak mozna taką marke wycofać z rynku?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017