mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Volkswagen Volkswagen

Twój samochód - Volkswagen Volkswagen

Komentujesz galerię z Autogalerii mojeauto.pl: obejrzyj komentowaną galerię.

Volkswagen CC

~janusz311@onet.eu

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-11-10 | 08:28

Auto na wskroś piękne.Nic to że pasażerowie tyłu ponarzekają trochę na bóle w karku.Wyposażenie,wykonanie i świeżość wyglądu,to cudo.Po VW Mercedes i Audi stworzyli podobne samochody,też piękne,jednak palma pierwszeństwa należy się samochodowi z Wolsburga.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~PeterX

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-11-10 | 13:55

Ludzie! Naprawde nie ma się czym zachwycać. Auto owszem ładne, ale nie szata zdobi .... opinie o CC piszą zwykle użytkownicy świeżo po zakupie, ahh, ehhh.... ja tym autem przejechałem prawie 70 tys. km. To jest zwykła kpina, że ten samochód niby pretenduje do klasy premium, bo poza wyglądem nic z jakości w sobie nie ma. Zawieszenie - wydaje z siebie idiotyczne odgłosy dudnienia, jakby się wiozło deski w bagażniku, najmniejsza nierówność poprzeczna, dołek i dudni. Największa wada - każda cześć nadwozia wydaje jakieś dźwięki, a najbardzie deska, która jest kompletnym skrzypem. Przyspieszasz - trzeszczy, hamujesz - trzeszczy, ostro skręcasz - trzeszczy, zmianiasz temperaturę - trzeszczy, okropność. Jak wpadniesz w dołek, szczelinę, nie mówiąc o torowisku to makabra i łomot karoserii i zawiechy. Po prostu mała sztywność nadwozia. Nie jeździłem wczesniej nie wiadomo czym, zwykle auta klasy Passka, ale czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłem.
O zaletach nie będę sie rozpisywać, bo nie o to tu chodzi.
Pozdro i trzymajcie sie z daleka od tego grzmota.

~Pacio

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-28 | 20:31

Kiedy wersja z silnikiem 3.0 o mocy 300km????

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017