mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Volkswagen Golf

Twój samochód - Volkswagen Golf

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

~ DAREK SUWALKI

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-01-03 | 10:02

fajny golfik plus tylko troche drogi jak na nasze zarobki ja wole golfa v jest
tanszy wiem miejszy ale na 2 osby i pieska nie duzego rasy pinczer starczy
golf plus to jusz auto rodzine dla 2 plus 3 nawet i niewielkiego pieska.ale
te golfy sie sprzedajo chcialem kupic golfa v z 2006 w promoci 49,900 a
jusz nie ma to naprawde dobra firma.ale dlaczego nie golfa w rantingach
sprzedazy aut dziwne jak tak doze sie sprzedajo przeciesz koniec roku i
brak aut tak dobre auto nie potrzebuje reklamy ja mysle a wy .prosze o
wasze opinie darek z suwalk NARKA !!!!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~darek i jest jetta nie golf

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-01-17 | 13:35

dlaczego nie ma nic o jetta aucie w promoci cena 65.500 1,6 fsi z
2006roku pelna obcia bez skory czarna perla jast ok auto z klaso

~Marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-01-20 | 00:31

drogi Darku-Z-Suwalk - nałócz siem pisaci po polsku NAUCZ
SIĘ PISAĆ PO POLSKU I NIE RÓB BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH MATOLE

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2007-12-22 | 00:36

Jeżdżę Golfem+ od ponad 2 lat. Wrażenia?

1) Na polskie drogi dość twardy. W połączeniu ze stosunkowo głośną pracą zawieszenia otrzymujemy samochód, który nieszczególnie lubi dziury. Na równych drogach jest super. Nawet przy 180km/h auto prowadzi się stabilnie i pewnie i pozwala na spokojnie pokonywanie łuków nawet blisko granicy przyczepności. Wychylenie nadwozia jest nieznaczne i nie powoduje bujania przy naprzemiennych zakrętach. Niemniej zwykły Golf V prowadzi się lepiej.

2) Silnik OK - mam 2.0 TDI i zachowanie tego napędu podczas jazdy oceniam bardzo wysoko. Jedyny minus to nieprzyjemny dźwięk silnika przy niskiej temperaturze. Potem jest już zwykły diesel (czyli też nieprzyjemny, ale mniej). Wytłumienie kabiny jest lepsze niż w zwykłym Golfie V, acz niestety silnik słychać dość wyraźnie.

3) Funkcjonalność super! Te wszystkie schowki, stoliki, a w szczególności przesuwane tylne fotele działają świetnie. Genialnie działają też np. wycieraczki - cała użyteczna powierzchnia szyby jest czysta.

4) Niestety stylistyka auta jest kompletnie bezpłciowa. Wygląda niby dobrze, ale jest nudny jak większość aut japońskich czy koreańskich. Deska rozdzielcza jest przytłaczająco wielka i smutna. Może beżowa tapicerka wypada korzystniej, bo standardowy antracyt potrafi wpędzić w depresje. Brakuje choćby jakichś drobnych elementów dekoracyjnych.

Ogółem polecam osobom szukającym auta praktycznego i funkcjonalnego, niekoniecznie budzącego jakiekolwiek emocje. Poza praktycznością, właściowości jezdne są na naprawdę wysokim poziomie. Jakość wykonania całkiem ok. Przez ponad 2 lata i 60 tys km jak dotąd bez problemów technicznych.

ps. Dzięki sporym wytłumionym powierzchniom i generalnie dużej ilości przestrzeni wewnątrz auto daje się dobrze nagłośnić. Inwestycja w sprzęt grający z wysokiej półki w moim przypadku dała naprawdę świetne efekty. Szczerze polecam. Przynajmniej można skoncetrować się na muzie i olać przygnębiającą deskę rozdzielczą.

~Ciekawy

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-05-09 | 19:55

A jak się sprawuje silnik,koło dwumasowe zamachowe,sprzęgło?

~gruby

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-05-10 | 06:54

ale matoł z tego marka, narka

~mazda

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-23 | 13:54

[Treść posta została usunięta przez moderatora!]

~miodek

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-21 | 15:05

Darek ale z ciebie analfabeta

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018