mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Volkswagen Golf

Twój samochód - Volkswagen Golf

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Czy warto kupić: Volkswagen Golf II (1983-1992)

~hans

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-15 | 08:56

Auta 20+ czy wręcz 30-letniego nigdy bym nie kupił, nawet znając właściciela i wiedząc, że dbał niesamowicie o swój samochoód. Po prostu w takim wieku nigdy nie znasz dnia ani godziny kiedy jaka część nawali i nie będzie to wcale żadna niepsodziewana usterka tylko zwykłe zużycie materiału po przejechaniu 200-300 tys. km, a często nawet i 500 tys. Nie po to kupuję przeciez auto, by nie móc nim w każdej chwili bezstresowo pojechać gdzie potrzebuję. No chyba że bym był jakimś kolekcjonerem i zbierał/handlował takimi starociami. Ale nie jestem

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~kmk

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-15 | 11:59

zadbanego Golfa II GTI bym chętnie nabył, jak ktos ma to poproszę o info

Aldik

Starszy motomaniak

Miasto: Katowice

Auto: BMW Seria 7

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-17 | 02:17

200-300tyś - autor chyba nie potrafi liczyć jak myśli że ok 25 letnie auto w dieslu będzie miało TYLKO taki przebieg - pomijając, ze to silniki z czasów gdy robiło się trwałe rzeczy :)

dziurb

Nowicjusz

Miasto: Legnica

Auto: Volkswagen Golf

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-18 | 08:17

mam w rezerwie Golfa 1982 r GTD 1600 diesel.. ma małą masę i niesamowitego kopa... blacha ocynkowana w 100% lepsza od tych najnowszych autek.. jak chciałem się kilka lat temu powygłupiać (rozsądnie oczywiście) bo jadę spokojnie, a taki czereśniak w mercu grzeje, wyprzedza mnie i widzę czarny dym z rury, to jak jest oczywiście możliwość, daję mojemu GTD po garach i widzę głupią minę czereśniaka, który nie rozumie, jak taki "rzęch" w porównaniu z jego wspaniałą bryką nagle znajduje sie przed nim, a on przecież ciśnie 130 km/h....

dziurb

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-18 | 08:18

Du bist dumm Hans, entschuldigung..

dziurb

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-18 | 08:19

a wersja benzyniaka GTi spoko wyciśnie 200...

~Czarne GTI 107 PF 8V

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-01-26 | 19:37

Lekka buda,dobre wyposażenie:
Komputer MFA,grzane spryski,elektr.sut.lapm,4 tarcze hamulcowe,2 drążki stabi,pół kubełki,czarne wnętrze,szyber..i sillnik ponad 20 letni ,ośmio zaworowy na pełnym wtrysku,skrzynia AUG 5 biegów .mimo ze czasem ma swoje humory i fochy to jest kochane i auto na prawdę lata jak szalone,czasami jest ciężkie do okrzesania :D
PozdraVWiam Fanów marki,maniaków i całe forum forum.vwgolf.pl :)

~elfik

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-19 | 13:32

Mi się wydaję, że bardziej opłacałoby się zakupić jakiegoś youngtimera: http://richtermotors.com/oferty/ . To przynajmniej można by potraktować jako inwestycję, a takich starszych modeli Golfa jest bardzo dużo na polskim rynku.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018