mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Volkswagen Golf

Twój samochód - Volkswagen Golf

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Volkswagen Golf po raz szósty + [VIDEO]

~Majster

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-16 | 09:12

Ludzie nie dajmy sobie robić wody z mózgu! VW zrobił lifting Golfa V i nazwał go VI, to wszystko.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~sam

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-16 | 10:05

patrząc na sam przód wydaje sie ze VW pozostał co najwyzej w latach 90-tych ubieglego wieku

~nipon

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-16 | 10:25

Kiedys podobal mi sie golf, teraz wole bardziej efektowane auta ale dla zony kupilbym taki zwlaszcza ze cena nie jest przytlaczajaca a autko fajnie sie prezentuje.

~zzz

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-16 | 15:43

JAK TO JEST: OCTAVIA -face lifting; GOLF -nowa generacja... HMMM... CZY KTOŚ SIĘ NA TO NABIERZE???

~aaa

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-16 | 18:19

Z tego co się orientuje, VW musiało dość szybko wprowadzić "6" ponieważ mieli problemy z kosztami produkcji poprzednika. Podobno w niektórych przypadkach ledwie się to domykało.... IV była podyktowana głównie obniżeniem kosztów (co przyznawał sam VW).
Druga sprawa, że "6" to chyba pierwszy VW który będzie wytwarzany wg nowych zasad. Do końca nie wiem czy VW to prowadził (miało dotyczyć właśnie tego modelu Golfa) bo raczej nie będzie się tym chwalił. Generalnie nowe zasady miały polegać na tym, że samochody produkowane na tereny skandynawii będą miały mniejsze chłodnice niż te na południe europy, tak więc o jeździe skandynawskim golfem z przyczepą po południowych włoszech można zapomnieć. Oczywiście z tą chłodnicą to przykład. Nie wiem czy to weszło, ale na pewno to planowali i miało dotyczyć 6 generacji. Wg mnie nie ma to sensu, bo zabuża efekt skali, ale widać im się miało opłacać.

~mechanic

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-20 | 00:58

Z cenami, to już przesadzili. Tyle pieniędzy za taki samochód, tym bardziej, że zmiany są wręcz kosmetyczne w porównaniu z poprzednikiem... Za mniej więcej 40 dychy mogę mieć Fiata Grande Punto. Na pewno nie skusze się na Golfa za 60 tyś. I tylko niech nikt mi nie mówi, że Golf jest o wiele lepszy of Grande. Od razu mówię, dajcie przykłady, oczywiście poza ceną...

~mechanic

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-20 | 01:00

Z cenami, to już przesadzili. Tyle pieniędzy za taki samochód, tym bardziej, że zmiany są wręcz kosmetyczne w porównaniu z poprzednikiem... Za mniej więcej 40 dychy mogę mieć Fiata Grande Punto. Na pewno nie skusze się na Golfa za 60 tyś. I tylko niech nikt mi nie mówi, że Golf jest o wiele lepszy of Grande. Od razu mówię, dajcie przykłady, oczywiście poza ceną...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018