mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Volkswagen Passat

Twój samochód - Volkswagen Passat

Passat b6 2.0 tdi 140 problem z odpalaniem auta

~wlasciciel nieszczesnego paska

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-05 | 14:11

Witam wszystkich.
Mam problem z moim paskiem. Otoz miesiac temu samochod zgasl i nie zapalil, przyczyna byl wtrysk. Ze wzgledu na biezpieczenstwo u dobrego znajomego zregenerowalem wszystkie 4 i zapewnial mnie ze sie juz nie popsuja. Minal nie caly miesiac po czym znow mam problem z samochodem. Jadac na drugim biegu autem szarplo ze dwa trzy razy jakby chciao samo przyspieszyc po czym przy wjezdzie pod gorke zgaslo. Z cieckm trudem ale odpalilo po czym zapalila sie pomaranczowa kontrolka sprezynka i znowu zgaslo i juz nie odpalilo. Podpialem pod kompa i wykazal blad 17670 - wtryskiwacz 4 zakres regulacji przekroczona. Po czym zmierzylem miernikiem kazdy jeden wtryskiwacz i okablowanie przy nim i wszystko bylo w normie. Wiec to chyba nie wtryskiwacz. Sprawdzilem tez pompe paliwa w baku ale wszystko jest w porzadku. Samochod kreci ale nie odpala i juz nie zaswieca sie zadna kontrolka. Czy ktos mial podobny przypadek i wie coz tym zrobic ??

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~wlasciciel nieszczesnego paska

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-05 | 14:12

sorki kod bledy to 17678

~juchal

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-11-01 | 20:01

witam mam taki sam problem ,czy mogę prosić o pomoc w sprawie takiej usterki..

~SELO

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-11-14 | 09:58

Podobny problem mialem w Hondzie Accord (2008) - naprawa pochlonela 6500 zl :( Jak tu zyc?

~sebastiangda

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-19 | 22:00

Pompka do wymiany na 4 cylindrze,pompka siemensa silnik bkp standardowa usterka w aso darmowa wymiana

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2014