mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Volvo S80

Twój samochód - Volvo S80

Jaki olej Volvo s80 2.9

krawczyk333

Nowicjusz

Miasto: Stalowa Wola

Auto: Volvo S80

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-15 | 23:20

Witam nabyłem auto marki Volvo model s80 rok produkcji 1998,silnik 2.9,204km.Do rzeczy,mam pytanie:po pierwsze jaki olej do tego auta był by najodpowiedniejszy(przebieg[km]240 000),po drugie jaki płyn chłodniczy jest najlepszy i ile litrów płynu"wchodzi"do tego modelu?Z góry dzięki.Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

volken

Nowicjusz

Miasto: Bydgoszcz

Auto: Volvo V40

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-22 | 10:08

Słyszałeś o akcji 4+ czyli możliwości uzyskania do 25% rabatu na części zamienne oraz rabatu w wysokości do 50% na wykonane usługi dla aut Volvo 4 letnich i starszych?<br /><br />"W trosce o komfort stałych, wieloletnich Klientów Volvo stworzyło specjalną ofertę w Autoryzowanych punktach serwisowych Volvo.
Wiemy, że w miarę jak pojazdowi przybywa lat kierowcy mają naturalna tendencję do zaniedbywania regularnosci przeglądów i napraw. Tymaczasem to właśnie starsze samochody wymagają wyjątkowo troskliwej i fachowej opieki, by mogły Wam służyć przez kolejne lata, zapewniając odpowiedni dla Volvo poziom bezpieczeństwa."

~Mr White

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-30 | 02:57

informacje o tym ile płynu wchodzi ożesz znaleźć przez fan kluby lub strony internetowe poświęcone tej marce, a co do napraw itp. to ASO jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem

stepek27

Nowicjusz

Miasto: Tarnów

Auto: Volvo S80

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-30 | 11:19

hej. mam volvo 2.9 204 KM i przebieg 204500 km i znajomy mechanik zalecil mi olej Castrol EDGE 5w30 i miesci sie oleju w granicach 6 litrów. Mozna na nim przejechac do 30000 km ale to wszystko zalezy gdzie samochod jezdzi.
A plyn chlodniczy to raczej koncentrat z wodą bo konc. jest do chlodnic aluminiowych a volvo podobno taką ma a ile litrów się miesci to naprawde niewiem, glupot ci pisal nie będe. Pozdrawiam!

~Mr White

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-04 | 13:50

informacje o całkowitej pojemności najlepiej znaleźć na stronach fan klubów Volvo, a co do oleju to byłem teraz w ASO na promocji, w której przegląd kosztuje 800 zł i w ramach tego jest wymiana oleju właśnie na ten Castrola

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018