mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód

Twój samochód

Problem z automatyczną skrzynią

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-12 | 13:16

Witam,nPojawił się ostatnio u mnie problem z automatyczną skrzynią, ponieważ przy wchodzeniu na wyższe biegi zaczęła strasznie szarpać i też jest kłopot ze wstecznym. Czy macie jakiś godny polecenia warsztat który mógłby się tym zająć w woj. Mazowieckim (oczywiście z gwarancją)? Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-18 | 09:44

A gdzie dokładnie mieszkasz? Jeżeli Warszawa bądź niedalekie okolice to może warto pomyśleć nad Auto Józefów bo zajmują się wyłącznie automatycznymi skrzyniami i co ważne jeżeli wykonają naprawę to też będziesz mógł otrzymać nawet roczną gwarancję.

motoman5521

Motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-23 | 12:44

Tutaj mogę zgodzić się z poprzednikiem co nie zdarza się często, natomiast jeśli jest problem z automatem to już dwukrotnie w różnych autach byłem w Auto Józefów. Ceny dużo niższe niż w samej Warszawie, do tego miła i uczciwa obsługa, która potrafi sprawnie zdiagnozować usterkę i jest w stanie wykonać naprawę w kilka dni z zamówieniem części i do tego obejmuje całą skrzynię nawet roczną gwarancją.

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-25 | 21:08

Dobrze, że poruszacie ten temat bo rzeczywiście problem ze skrzyniami pojawiają się dość często, szczególnie jeżeli mówimy tutaj o autach już wiekowych. W moim Audi A3 też już zaczyna się szarpanie więc pewnie niedługo będę musiał też do nich podjechać i zobaczyć co tam się dzieje, zanim będzie za późno i będę musiał całą ją wymienić.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-07 | 23:30

No to chyba w takim razie mamy zwycięzcę ponieważ sam również jestem podobnego zdania co poprzednicy i postawiłem na serwis Auto Józefów. Mają kilkunastu letnie doświadczenie w naprawach automatów, do tego bardzo dobry zakres cen i mechaników na wysokim poziomie z odpowiednim podejściem do klienta.

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-15 | 10:27

Z tego co widzę, rzeczywiście chyba zostaną tym zwycięzcą bo naprawdę jestem zaskoczony aż tak pozytywnymi opiniami na temat jednego serwisu. Poczekam jeszcze chwile i zobaczymy jak się to potoczy jednak jeśli się nic nie zmieni to jednak postawię na Nich.

motoman5521

Motomaniak

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-11-02 | 18:11

No to w takim razie czekamy na twoją opinię i trzymamy kciuki oczywiście aby cała realizacja naprawy poszła sprawnie i w rozsądnej cenie. Pozdrawiam!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018