mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód

Twój samochód

Wycieraczki samochodowe do Fiat Tipo

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-03 | 09:28

Mam do Was ogromną prośbę, czy są na forum osoby które pomogłyby mi w wyborze odpowiednich wycieraczek samochodowych do Fiat Tipo? Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości wykonania, stabilnej pracy i przede wszystkim również odpowiednim ściąganiu deszczu, czy śniegu z powierzchni szyby. Pomożecie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

motoman5521

Młodszy motomaniak

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-04 | 15:16

A czy słyszałeś już może o wycieraczkach producenta Dipp? Jeżeli nie to zdecydowanie polecam sprawdzić propozycje z ich oferty, ponieważ moim zdaniem w stosunku jakości do ceny są jednym z najlepszych wyborów które rzeczywiście mogą przynieś realne korzyści przez długi okres czasu. Ja już w ogóle nie kupuje piór w supermarketach itd. wolałem jednak znaleźć sprawdzonego producenta na którego można postawić i tutaj mi się rzeczywiście udało. Dlatego polecam sprawdzić dokładną specyfikację oraz ich zalety, to powinno również Cię dodatkowo upewnić.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-09 | 15:41

Ja właśnie niedługo też planuję wymianę piór, bo to ostatnie dni ładnej pogody i pewnie zacznie się prawdziwie deszczowa jesień, a wycieraczki które są u mnie zamontowane bardziej rozmazują wodę niż ściągają ją z szyby...

Robertin31

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-11 | 12:11

Zgadzam się, że powinieneś postawić na Dipp są to wycieraczki dobrze wykonane i w rozsądnej cenie. Oczywiście warto wcześniej sprawdzić oceny innych oraz dokładnie poznać specyfikację, natomiast i tak samodzielny test jest najbardziej miarodajnym rozwiązaniem które powie Ci czy w przyszłości też kupisz je kolejny raz. Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018