mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Audi A4

Twój samochód - Audi A4

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Czy warto kupić: Audi A4 [B5] (1995-2001)

~yatta man

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-11-02 | 13:48

ja uwazam ze niewarto. jest duzo ciekawszych aut z dusza.... audi to nuda ;]

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~ja72

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-11-04 | 02:27

taaaa, napewno nim jezdziles... powiem tak, jezdzilem wczesniej Nissanami (od Sunny do Primer) i bylem ich zagorzalym fanem, pierwsze Audi kupilem zeby nie rdzewialo jak Niisany - aluminiowe Audi A8 - tu wiadomo klasa sama w sobie, drugie wlasnie A4 z '96 dla żony i jeszcze pozytywnie zaskoczony jakością, wyciszeniem oraz dobrym prowadzeniem i chyba za to wszystko glównie sie płaci - choc Niisany Primery byly w miare ciche, to jakoscią plastikow w zaden sposob nie moga sie równac (a Nissan nie odstaje tu od swoich konkurentow japonskich, o innych markach sie nie wypowiem bo nie mialem), nie mowie juz o ilosci i grubosci wygłuszek.. do tego dochodzi latwosc odsprzedazy.. nie dziwie sie popularnosci. Jedyne co moge zarzucic to malo miejsca z tylu, choc wydawaloby sie z zewnatrz ze nie powinno byc z tym problemu

~kwinto

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-07-20 | 14:42

a ja kupiłem w maju a 4 b 5 z 1996 r z orginalnym przebiegiem 48 tys 3 tys rocznie robione zobaczymy co to warte

~fan szmelcwagena

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-04 | 17:44

Nigdy wiecej tego złoma!!!

Kupiłem audi A4 z pewnej reki,1,6 Pb, przebieg 156tys,bezwypadkowe stan igła, przez pierwsze pol roku jezdził swietnie.
Potem cała zawiecha do wymiany-1000zł
Notoryczne problemy z imobilajzerem
Kupiłem juz 3 ci przepływomierz-sypią sie jak snieg z nieba
Padające czujniki temp-silnika,

Wszystko notorycznie sie powtarza, miałem kiedys 4 ople vectry które w ciagu 11 lat nie zepsuły sie tyle razy co ten złom w 2 lata!!!
Obecnie ma 190tys km przebiegu mam go dosc

JAN70

Nowicjusz

JAN70

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-06 | 09:58

Audi A-4 jest dobrym autkiem pod względem małej awaryjności silnika jeżdżę nim już w styczniu minie 5 lat zrobiłem nim 130 tys km często ulegają wymianie wahacze przeważnie górne a po za tym wiadomo rozrusznik i po części alternator ale to zrozumiałe po za tym nie mam do nie go żadnych zastrzeżeń mam motor 1.9 TDI 90KM ale zmieniłem sobie program w komputerze na wyższy moment obrotowy i jestem naprawdę zadowolony nie wstawiałem żadnego czipa bo to katorga dla silnika jest żwawy ma przyśpieszenie i to jest to na co czekałem .

~BONO B!T5

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-17 | 20:46

"NUDA"? chyba...
Audi A4 B5 i w dodatku jeszcze z literką "T" przy końcu nazwy "modelu" (oczywiście o "a4" tu piszemy") to napiszmy to lekko trochę się mylimy, bo, A4 B5 T to na prawdę nie ma mowy o żadnym tzw "zamulaniu" np podczas wyprzedzania "TIRów", czy "zamulaczy" podczas rodzinnej wycieczki czy przejażdżki poza miasto lub jakiegokolwiek wyjazdu rodzinnego czy jakiego tam innego wypadu tzw. rodzinnego. Tutaj "moc" znaczy "BEZPIECZNIEJ" dotrzeć w całości do celu.
A inni...?
Ja wiem, że nowsze znaczy lepsze, ale nie każdy poświęca się tak jak różni ludzie dookoła, i zapożyczają się na nie wiadomo ile, (i lepiej nie wiedzieć na ile) i jeździć tym co się ma, bo nie zazdroszcząc można już w tym czasie dojść do tego o czym "oni" właśnie marzyli i będą to mieli w tym czasie kiedy my będziemy mieli to o czym oni właśnie marzą, więc... zaproponuję tutaj https://www.youtube.com/watch?v=byt1c9NQvLs"
I to by było na tyle.
A jeżeli ktoś coś? To niech pisze, i wtedy się wymienimy. I będzie "GIT"!

~audia4

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-18 | 21:52

AUDI A4 1.8 1997 BENZYNA -GAZ (SEKWENCJA)
Witam wszystkich!! mam problem z audi a4 1.8 1997 benzyna gaz sekwencja . Wiec tak auto przerywa na gazie i benzynie ( na benzynie mniej) przy zimnym silniku jest ok tylko przy rozgrzaniu zaczyna przerywac i strzelac:( wymieniłem swiece i przewody wn było przez jakis czas dobrze ale problem wrócił. bardzo prosze o pomoc

~antytusk

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-20 | 23:39

ja mam jusz 4lata a4 1,6 kupilem od ciotki z niemiec z przebiegiem 87tys i nieżałuje jedynym problemem jest spalanie doradzili mi lpg ale niewiem czy warto autko jest całe swoje rzycie w jednej rodzinie wienc wiem co mam zbytnio o niego niedbam ale jak na 96r to niezawiodlo mnie nigdy osobiscie polecan

~zadowolony

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-16 | 07:55

Posiadam audi a4 b5 2,6 v6 jest świetny idealnie trzyma sie drogi przyspiesza rewelacyjnie komfort jazdy bardzo dobry spalanie no to jest temat drazliwy po miescie spala 12/100km a w trasie mozna zejsc do 9l/100 km przy ludzkiej jeździe max 120 km/h moje jak kazde chyba z tym motorem ma problem ze znaczeniem terenu czyli brudzi polbruk ale da sie przezyc .Mam zamiar go zagazowac lecz bardzo serce mnie boli ze musze to zrobic nie jestem za gazowaniem sportowych silnikow lecz auto służy mi na codzien. Jako użytkownik z całego serce polecam dla młodej osoby która ma olej w głowie bo to juz nie jest 1,6 l tylko duza moc.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018