mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Audi A4

Twój samochód - Audi A4

Ukradli moje Audi A4 B6 Avant w Warszawie :/

freezerek

Nowicjusz

freezerek

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-16 | 21:35

Witajcie,

Moje Audi A4 B6 Avant(Kombi) 1.9 TDI zostało SKRADZIONE przedwczoraj 2012-11-14 o 21:00 z ul. Inflanckiej (teren basenu) w Warszawie. Tablice WO 41434 (mogą być zdjęte lub podmienione). Możliwe, że już w dziupli jest rozkręcany, ale czasem stawiane są gdzieś na osiedlu aż sprawa "ostygnie".
Jeśli ktoś jest z Warszawy lub okoli i rzuci Wam się w oczy - dajcie proszę znać.
Jeśli komuś przypadkiem rzuci się w oczy samochód lub jego część podczas przeglądania allegro - również proszę o info - może uda się zasr*ńca złapać.

Zdjęcia auta wrzuciłem tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.515703355109615.123344.122704171076204&type=1

Charakterystyczne:
1.małe wgniecenie na zderzaku po lewej od rejestracji (widoczne na zdj)
2.w prawym dolnym rogu szyby jest żółta, okrągła naklejka z napisem SG 04483 (poprzedni numer rejestracyjny)
3.Rocznik: 2001 (na szybach jest standardowy jak we wszystkich autach nadruk z rocznikiem). Szyby boczne są oryginalne, przednia jest z 2007.
4.Na tylnej klapie napis: A4 1.9 TDI
5.Kolor: niebieski metalik, srebrne relingi
6.Typ: Avant (Kombi)
7.Numer identyfikacyjny pojazdu: WAUZZZ8372A091103

Zdarzenie: Kradzieży dokonano w okolicach 21:00 na terenie basenu inflancka za szlabanem (ul. Inflancka). Szlaban jest otwierany przy użyciu żetonu-ponieważ sprawca nie posiadał żetonu-czekał na inny samochód, na awaryjnych, aby za nim przejechać. Kiedy pracownik basenu podszedł do samochodu, aby poprosić o żeton, ten uciekł chodnikiem w kierunku ulicy Słomińskiego (obok CH Arkadia). Trasa ucieczki wyrysowana jest na jednym ze zdjęć.

Pozdrowienia,
Kamil

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018