mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Audi A8

Twój samochód - Audi A8

Komentujesz galerię z Autogalerii mojeauto.pl: obejrzyj komentowaną galerię.

Nowa generacja Audi A8

~ZETER

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-02 | 13:21

Od 2006 r. jestem użytkownikiem AUDI A8 L 4,2 benzyna i przyznam, że z dużymi emocjami oczekiwałem na nową generację tej luksusowej i technicznie niezawodnej limuzyny. Dzięki internetowi poznałem nowy produkt niemieckiego koncernu i jestem trochę rozczarowany. Desing karoserii modelu 2010 praktycznie nie różni się od poprzednika. Podobno jest to zgodne z motoryzacyjną modą i duchem czasu. Mercedes jednak dokonał dużych zmian stylistycznych w modelu S klasy, podobnie jak BMW w nowej "siódemce". Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, iż techniczne rozwiązania A8, staranność wykonania i montażu a także nowatorskie rozwiązania, będą na najwyższym poziomie, tak charakterystycznym dla wszystkich produktów koncernu z Inglostadt. Ale posiadacze poprzedniego modelu, tacy jak np. ja, wszystkie te walory posiadają w swych limuzynach .Reasumując, nie jestem zdeterminowany by dokonać wymiany modelu choć oczekując na prezentację nowego A8 ,marzyłem o tym. Może po obejrzeniu i poznaniu "na żywo" tej nowości, zmienię zdanie. A propos, zatknąłem się z internetowym komentarzem, że nowe A8 to nadmuchane A4...sic.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018