mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - BMW X1

Twój samochód - BMW X1

Rozrząd BMW X1 gdzie Poznań ?

motoman5521

Młodszy motomaniak

motoman5521

Miasto: Białystok

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-06 | 19:48

Cześć czy ktoś z Was miał problem z rozrządem może ? U kogo go robiliście i w jakiej cenie ?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Nowicjusz

AdamCz.1

Miasto: Warszawa

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-07 | 14:08

No to tutaj możesz zadzwonić i zapytać w Auto Centrum Baranowski robili u mojego brata własnie rozrząd na tym silniku N47 i powiem Ci, że wyszło mu ok. 3 tys mniej niż w autoryzowanym serwisie bmw. Tam też robią na oryginalnych częściach i co najważniejsze z należytą gwarancją.

Robertin31

Nowicjusz

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-20 | 17:07

Zdecydowanie Auto Centrum Baranowski nikt tego nie zrobi Ci w takiej cenie lepiej. U nich masz gwarancję i do tego oryginalne częsci, a cena mega różni się od tych z autoryzowanych serwisów. Tak jak Adam napisał może to być wręcz kolosalna różnica. Ja gdyby nie oni to nie wiedziałbym już co z tym autem żony robić

BronekMin2

Nowicjusz

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-25 | 07:00

Mój przyjaciel własnie staną również przed typ problemem rozrządu, jednak ten silnik nie zawsze spisuje się tak dobrze. Wymiana mega droga, ale uu nich trochę udało mu się jednak tą cenę obniżyć. Myślał że pewnie za tą cenę zrobią to gorzej, jednak wszystko na gwarancji i na częściach oryginalnych. Do tego już jeździ z minimum rok i nic nie wskazuje aby miało się coś złego dziać.

Grzegorz33

Nowicjusz

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-25 | 07:26

Dobrze wiedzieć na przyszłość, że również to robią, bo brat ma to jak coś się będzie działo dam mu znać. Ogólnie korzystam z usług tego serwisu ale na razie nic wielkiego u mnie się nie działo tylko klocki, tarcze i wymiana oleju to zrobili od razu jak przyjechałem. Wszystko ok się wydaje.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017