mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Chevrolet Captiva

Twój samochód - Chevrolet Captiva

3 pomarańczowe kontrolki, hamulca zjazdowego kontroli trakcji i kontrola...

~Wojtas

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-05 | 19:34

witam mam chevroleta captive 07 r. 2.0 150 km 4x4. czesto gdy jest zimny i sie depnie gaz do oporu <nie koniecznie opor> to zapalaja sie 3 pomarańczowe kontrolki od hamulca zjazdowego kontroli trakcji i kontrola <toru jazdy? chyba> samochod po czym staje sie mułowaty nie wkreca sie wyrzej niz 3,5 tys obrotów, jezdzi normalnie tylko taki przytłumiony ,zeby one zgasły trzeba sie zatrzymać wysiaśc wyjac kluczyk i chwile poczekac ok 0,5 minuty a czasami nawet minute... PROSZE O POMOC CO TO MOZE BYC CO TRZEBA Z TYM ZROBIC. na komputerze jest blad pedalu gazu ale to chyba nie ma znaczeniaa,,?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~conti3

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-13 | 11:01

Witam,
To niestety moduł pedału gazu. Miałem tak samo, wręcz identycznie i w ASO na gwarancji długo sie z tym bawili. Wymieniali wiązki przewodów i w końcu dostali wytyczne z Korei, wymienili zespół pedału gazu i 3 lata jak ręką odjął. Ale teraz po gwarancji to wsółczuję kosztów !!!!

~Janusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-01 | 13:42

Witam, ja mam podobny problem z Captivę silnik benzynowy 3,2. Kupiłem auto kilka dni temu i było wszystko ok, to znaczy żadne kontrolki się nie paliły. A tu dzisiaj wsiadam, po odpaleniu auta zapalone jest 6 pomarańczowych kontrolek : wskaźnik wyłączenia ESP, wskaźnik niegotowości ESP, kontrolka aktywności ESP, wskaźnik aktywności DCS, ostrzegawcza kontrolka niegotowości DCS, i sygnalizator awarii. Przy jeździe i depnięciu trochę brakuje mocy. Skrzynia automat. Czy ktoś miał podobny problem proszę o pomoc.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018