mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Chrysler Voyager

Twój samochód - Chrysler Voyager

jakie oleje i płyny do Chrysler Voyager 3.3L V6 + LPG z 2003 roku?

~Lenka

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-06 | 11:59

Witam, może mi ktoś pomóc w informacji jaki olej zalać do silnika i ile litrów jest to benzyna 3,3L 2003r z instalacją LPG oprócz tego jaki olej i ile wchodzi do wspomagania i skrzyni biegów i ostatnia prosba chodzi mi o płyn do chłodnicy jaki i ile? niestety bez konkretnych oznaczeń tych wszystkich płynów nie mogę nic zrbić.
Na koniec również pytanko chodzi o grzanie wogóle nie grzeje, a jeśli już to długo trzeba czekać lub dać mu wyższe obroty w trakcie jazdy wtedy czuć jak troche grzeje, w czym może być problem?
Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Maciej

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-02-13 | 08:30

Witam,
Moze być mało płynu w chłodnicy, wadliwy termostat lub gorsza wersja zapchana nagrzewnica.
Pozdr

~Ja

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-11-06 | 20:44

Lenka jutro wrzucę manuale Voyagera na nowym forum www.voyager-forum.pl to będziesz tam mieć wszystko opisane, dodatkowo instrukcje, błyskowe kody blędów itp.

~Mrs. Dodge

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-02 | 19:44

Do wspomagania i do skrzyni biegów do tego samochodu może być stosowany tylko olej o oznaczeniu ATF+4 (9602) , inaczej zajedziesz wspomaganie i skrzynie biegów. Mam brata Dodge Grand caravana, zanim coś wymienię to trochę po studiuje Polecam oleje firmy Mopar . pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2014