mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Citroen C4

Twój samochód - Citroen C4

prośba opinie

~Błażej

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-26 | 13:42

Witam
Zamierzam kupić używaną C4 ok 05r. Nigdy nie miałem do czynienia z tym samochodem, co o nim powiedzie? Robię ok 20-25tys km rocznie jaki silnik doradzicie, na co zwrócić uwagę przy kupnie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

lech-woj

Nowicjusz

lech-woj

Miasto: Jelenia Góra

Auto: Citroen C4

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-30 | 08:11

Bujam się C-4 2006 1,6 diesel od roku.Nie robię 20 tys.a zrobiłem 7 tys.Niemniej jednak mogę pokusić się o opinię laika: Silnik trwały i b.oszczędny,nie sprawia żadnych kłopotów.Ma kopa jak dobry otto.Sporo elektroniki (wersja exclusive),a tu sporo radochy z bajerów,ale też sporo kłopotów,bo jak nawali - nie ma zmiłuj się i raczej naprawa w serwisie,a tam wiadomo za ile... co prawda,można z niektórych cudów zrezygnować.Zawieszenie super chociaż jak eksploatowałem po 15 tys,rocznie Scenic'a,tam było bardziej komfortowe,ale tu trzymanie się drogi świetne.Hamulce raczej rewelacyjne.Mało miejsca na głowę dla pasażerów z tyłu,chociaż na resztę sporo.Duży i funkcjonalny bagażnik.... Podsumowanie;Na duże przebiegi roczne,ze względu na silnik zawieszenie i hamulce - przy cenach ol.nap. raczej warto.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018