mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Citroen C4

Twój samochód - Citroen C4

Lampy Xenon Doswietlanie zakretow nie dziala?

~karol

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-17 | 10:33

Witam ma Citroena C 4 2.0 hdi 16v 136 km. Z 2006 r. Mam problem z lampami po zapaleniu silnika wyskakuje mi blad directional headlamp faulty i po chwili auto adiustment z tym ze jak w komputerze pokladowym wylacze wlasnie te lampy kierunkowe to juz bledy nie wyskakuja wiec co mi nachodzi na mysl to ze cos jest nie tak z ta funkcja doswietlania zakretow co moze byc przyczyna silniczek moze? Czy cos innego wiem ze jak przekrecam kluczyk to soczewki ida w gore i dol wcelu ustawienia i to dziala napewno;) prosze o jakas sugestie ;)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~arek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-12-23 | 01:45

miał ktoś podobne objawy? jakie moga byc przyczyny?

~kubus81

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-09 | 21:22

I znalazles rozwiazanie bo mam ten sam problem

~Lekawo

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-12 | 07:50

Poziomowanie reflektorów, to jedno, bo ta funkcja wynika z przepisów, że te reflektory muszą się automatycznie, a nie ręcznie, jak w pozostałych... Tu sprawa dotyczy walniętego korektora; to taki przyrządzik, który powoduje doświetlanie na zakrętach. Wymiana ok. dwóch stóweczek, ale można kupić i używane (ryzykując czy sprawny) i samemu wymienić. Stóweczka prawie wtedy zostaje w kieszeni. Oj! Mamy tej elektroniki, oj mamy coraz więcej i będzie więcej... oby tylko to w parze z jakością było! Pozdrawiam.

~kubus81

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-12-12 | 18:36

a możesz podeslac jakiś link z tym czyms i gdzie to się znajduje (w lampie)?

~waldek

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-10 | 20:35

Wasze problemy na 99% rozwiaze wymiana czujnikow wysokosci swiatel to koszt 200 zl

~trevor

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-07-20 | 14:29

widziałem takie czujniki do citroena na salko.pl mają wszystko co potrzeba do francuskich samochodów, możesz też wstępnie zapytać co oni sądzą o tym problemie, może nie trzeba nic wymieniac, może to inny problem, ale jakbyś miał już kupować to u nich najlepiej

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018