mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Citroen Citroen

Twój samochód - Citroen Citroen

Komentujesz galerię z Autogalerii mojeauto.pl: obejrzyj komentowaną galerię.

Citroen DS3

~róża

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-25 | 10:27

Stał się cud.Nareszcie pojawiły się normalne normalne tarcze wyświetlaczy za kierownicą. Oby tylko stał się drugi cud. Aby nowe auta producenta przestały śmierdzieć w środku. Niestety chemia stosowana w Citroenach jest okropna. Zwyczajnie śmierdzi.To odbiera przyjemność jazdy nowym autem.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~tQ

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-27 | 09:47

Róża, z tym zapachem to chyba przesadzasz... Żadne auto z salonu nie pachnie, ale Cytryny wcale nie odbiegają od normy. Miałem ich kilka i wszystkie kupione u dilera - nie zauważyłem tej "chemii" o której piszesz.
Jeśli zas chodzi o wskaźniki to : po pierwsze żaden cud bo Citroen już to robił i robi (polecam jazdę np. C-Crosserem), po drugie centralny wyświetlacz ma więcej zalet niż wad. Dla osób wyższych przy niektórych ustawieniach kierownicy wskaźniki umieszczone za kierownicą są mało lub kompletnie niewidoczne... Ale to już oczywiście kwestia przyzwyczajenia. Ja osobiście lubię wyświetlacz w moim Picasso, a w C3 żony nie widzę wszystkiego!
A nowy DS wygląda bardzo ciekawie.
Pozdrawiam wszystkich właścicieli Cytrynek !!!
:-)

~magic

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-23 | 21:57

wygląda w środku całkiem całkiem, jestem tylko czy dobrze się prowadzi

~pasikonik

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-24 | 12:29

są już może ceny tego citroena?????

~yaro00

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-25 | 03:16

właśnie cena by się jakaś przydała, najlepiej nie duża ...choć to czysta bajka

~maczupikczu

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-27 | 00:04

C3 jest naprawdę ładnym autem, z tego co czytałem skrzynia biegów w nim nie jest idealna ale cala reszta nadrabia to, ogolnie kolejną wadą tego auta jest fakt że nie każdego będzie stać na taki wydatek. pozdrawiam

~Olek_Wawa

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-29 | 20:34

a ja bylem w Frankfurcie widziałem to autko na żywo, zdjęcia tego nie oddadzą.

~dajdas

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-29 | 21:45

poważnie podoba wam sie to auto??? nie widziałem na żywo, ale na zdjeciach wygląda dziwacznie

~julia

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-10-01 | 00:18

ja nie znam się na mechanice, na tych całych osiągach, silnku nic do mnie nie przemawia, mi ma sie tylko podobać, ogólnie na zdjęciu wyszło ładnie, ale bym sobie inny kolorek zrobiła, może lekki turkus :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017