mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Corvette

Twój samochód - Corvette

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Chevrolet Corvette Z06 śmieje się z europejskich aut

~Tomasz

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-01-16 | 11:57

dla mnie Corvette ma więcej charakteru niż Lambo, np kwadratowe Galardo, a jest równie historyczne co każde Ferrari tylko że 2-3 razy tańsze! zadbaną kilkuletnią Corvette można kupić juz za 60 tyś. a i serwis wiele tańszy!!!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~kamil111

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-13 | 22:27

nie maja sie z czego smiac cena jest atrakcyjna ale nie bierze sie z nikad wyglad auta bardzo przecietny ten spoiler z tylu wyglada jak z chinskiego marketu w srodku wciaz szaro lepiej niz w c7 ale go amg gt czy 911 wciaz lata swietlne kiepsko wyglada tez kierownica jak z mondeo tylko splaszczona u dolu brak miejsca z tylu co do mechaniki brak szybkiej skrzyni silnik to wciaz archaiczny pushrod nie lubie ich dzwieku wole np 4.2 od audi lub v 10chyba 5.2 eogole nie podobaja mi sie niskoobrotowe v 8 poprostu wole wysokoobrotowe silniki jak 4.5 ferrari poprostu w tym aucie widac gdzie poczyniono oszczednosci moze bedzie szybsze od amg gt czy 911 ale czas na nurburgringu nie ma znaczenia dla przecietnego kupujacego liczy sie marka prestiz jakosc wykonania czy nowinki techniczne a nie ile g samochod osiagnie w zakrecie ja kupilbym 911 lub nowego huracana mimo ze sa 2 razy drozsze moim zdzniem corvetta nic nie wnosi nowego ani pod wzgledem wygladu ani pod wzgledem technicznym to swietny woz biorac pod uwage cene ale czasami to za malo w skali od 1-10 daje mu 7 na wiecej nie zasluguje ale to moje zdanie

marko1

Motoryzacyjny ekspert

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Toyota Aygo

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-14 | 08:45

@kamil111^ jak to mówią o gustach się nie dyskutuje ale dla mnie to bomba w tym kolorze a poza tym każda potwora znajdzie swojego amatora.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017