mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Dacia Dacia

Twój samochód - Dacia Dacia

waham sie .. Dacia Duster LF 2014

Duster_Master

Nowicjusz

Duster_Master

Miasto: Warszawa

Auto: Skoda Octavia

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-03-12 | 02:03

czesc jestem nowy !ngeneralnie chcialbym zonie zmienic samochod na SUVa nobecnie jezdzi do pracy Ibizka IV z 2006 r auto dla kobiety fajne lekkie wprowadzeniu malo pali latwo zaparkowac ..ale przy ciasne jak sie wsadzi fotelik z dzieckiem i ma maly bagaznik oraz swoj wiek ..nnspodobala jej sie Dacia Duster ...hmm w sumie i nie mam co powiedziec wizualnie ten nowy model po LF wyglada naprawde na grubo ponad 90 tys ..nja mam sluzbowa octavie kombi (kazdy lubi to co ma :P ) i jestem sceptyczny co do ...Rumunskiej motoryzacjinnnigdzie nie widzialem konkretnego testu tej nowej Daci Duster 2014 nmam obiekcje czy za tak male pieniadze mozna kupic suva z gazem z klima za 50 tys ???njak jest z awaryjnoscia jakie ma wady bo zalety to napewno cena i prezencja przed domemnnauto jest spore jak sie prowadzi ? (patrze pod katem kobiety)nnczy mozecie cos doradzic ja rozwazam dolozenie 20 tys i kupienie Skody Yeti OutDoor ktora chyba jest lepiej zrobionannprosze o opinie uzytkownikow ktorzy maja nowego dustera po LFndziekuje wszystkim za pomoc

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018