mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Dacia Dacia

Twój samochód - Dacia Dacia

Dacia Sandero 1.2 16V 75KM - spalanie na autostradzie ?

~Marcin

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-07-19 | 22:47

Witam, od niedawna jestem właścicielem powyższego autka (firmowego), z początku trochę narzekałem jedynie na silnik ponieważ osobiście przyzwyczaiłem się do trochę mocniejszych no i max prędkość ok. 160km/h wcale nie zachęca bo praktycznie przy tej prędkości samochód będzie spalał jak (wysokie obroty - no chyba że się mylę)) ... no nie wiem co xd, aczkolwiek samochód daje rade ;p.nnW każdym razie nie wyliczyłem jeszcze spalania, aktualnie przejechałem z pełnego baku (który tam jest 50L) 140km i tylko jedna kreska znikła z 7-8 na wskaźniku paliwa.nnPrzepraszam że się tak rozpisałem, ale już przechodzę do meritum, tak jak powiedziałem, aktualnego spalania w mieście nie wyliczyłem (bo te 140km to miasto tylo (czasami się jechało 70-80km/h), a mnie interesuje czy na autostradzie przy prędkościach 120-130km/h (czasami się tam będę rozpędzał aby coś wyprzedzić) będę spalał również te 6-7l/100 ?? Czy więcej ? nnDziękuje za odpowiedzi :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018