mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Dodge Journey

Twój samochód - Dodge Journey

Skrzynia biegów

~Arek22

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-03-12 | 13:00

Mam dodge jurneja 2009 rok 2.0crd automat przy ruszaniu są szarpania morze ktoś miał taki przypadek i wie co trzeba wymienić bardzo proszę o pomoc

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~krokodyl

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-30 | 09:07

Sorry Stary ale czeka cię wydatek. Przerobiłem to własnej skórze. To kwestia sprzęgła. Zdarza się niestety, ze siłownik hydrauliczny który jest przy sprzęgle podaje za duze ciśnienie co w konsekwencji powoduje uszkodzenie sprzęgła. Do wymiany sprzęgło i dwumas. Niestety to w Dodgu jeden mechanizm. Mnie kosztowało to 5.
Pozdro.

~szary_wilk

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-05 | 23:19

krokodyl - podaj namiary na warsztat który ci robił usługę naprawy

~adasko

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-09-08 | 22:08

Widziałem ze dawno był wpis ,ale może jeszcze tego nie naprawiłes więć poinformuje Cię iż jest to uznawane na w ramach gwarancji ,poniewaz chyba jest to wada fabryczna przed która DODGE troche umywa ręce jak ktoś sie sam nie zgłosi .Chyba ze wzgledu na to ze model został sprzedany do Fiata.U mnie uznali reklamację po 4 latach od kupna auta za co im bardzo dziękuje bo oszczedziłem kupe forsy

~soniab

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-10-24 | 10:41

adasko, gdzie załatwiłeś naprawę sprzęgła na gwarancji po 4 latach ?

~jw75

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-01-22 | 20:53

ludzie dajcie znac jak rozwiązaliście ten problem z szarpaniem i wadą w dodu journey crd - jakies namiary na serwis co to naprawia i czy to prawda z tą wadą fabryczną

~adasko

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-07 | 16:36

Sory ze nie odpisalem ale rzadko bywam na internecie.wlasciwie kazdy servis powinien to zrobic trzeba do nich pojechac i podac nr vin .oni wysylaja do fiat auto poland i wciagu 2 tyg.przychodzi odp.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2014