mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Fiat Cinquecento

Twój samochód - Fiat Cinquecento

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Czy warto kupić: Fiat Cinquecento (1991-1998)

~Marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-04-02 | 08:16

Całkiem udany samochód.Moim CC 900 odbyłem kiedyś podróż do Portugalii o długości łącznej 8400 km.Nie złapałem nawet gumy. W Andorze wyjechaliśmy na 2407 m npm !

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Fiatmaniak

Motomaniak

Miasto: Siedlce

Auto: Fiat Palio

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-11-08 | 10:58

Wszystko zależy od tego do czego jest Ci potrzebny ten samochód. Generalnie jest to konstrukcja bardzo udana- typowy miejski samochodzik - wszędzie nim wjedziesz i zaparkujesz, zwrotny, ekonomiczny. CC sporting miał zamontowany silnik 1.1 o mocy 45 KM, produkowany od jesieni 94r. posiadał on ładniejsze i bogatsze wyposażenie.
Silnik 0,7 jest mało dynamiczny dlatego bardziej polecam 0,9 lub 1,1 zwłaszcza jeśli zamierzasz jeździć w trasie. Ale należy pamiętać że nie są to samochody stworzone do ostrej jazdy.

~ytrdes

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-10-16 | 03:32

Już dawno po czasie, ale pół roku temu kupiłem cc900 na wtrysku 97rok. Auto ma 21 lat. W rodzinie mamy auta kilkuletnie z 80tys przebiegu, mój ma jakieś 170, aq auto jest mega bezawaryjne. Nawet jak się coś sypnie to za wymianę zawieszenia z tyłu w focusie, w cc wyremontowałbym silnik, czy wymienił pół samochodu na przykład.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018