mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Fiat Fiat

Twój samochód - Fiat Fiat

Stilo - utrata mocy, wyświetla wiele błędów

dawidw8787

Nowicjusz

Miasto: Słupca

Auto: Fiat Stilo

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-27 | 19:55

-W moim stilo 1,9 jtd pali się engine fault, zapala się przy przekroczeniu 140 km/h, błąd wyskoczył po wymianie przepływomierza. po kilku dniach znika, ale tym razem nie zniknął. kompletnie traci moc, turbina zaczyna działać przy obrotach bliskich 3000, wtedy dopiero mogę się rozpędzić. mechanik podejrzewa awarię turbiny, możliwe to jest? Spaliny mają normalny kolor.
- pali się kontrolka airbagu,
- wyskakuje czasami loost connection,
- sensor failure,
- i bardzo uciążliwa awaria: AUTO PRZY KAŻDYM ZAPALENIU SILNIKA DOLICZA DO PRZEBIEGU 2 km których nie wyjeździłem. W pracy muszę często pokonywać krótkie trasy i przez to mam strasznie zafałszowany, nigdy nie jestem pewny kiedy zmieniać olej, bo z mojego liczenia km przebiegu w ciągu pół roku użytkowania doliczył 8000 km!
-Bardzo proszę o rady co mam robić z tym autem... Czy tylko ASO sobie z tym jakoś poradzi? Boje się że powoli jest po nim...
- Pochodzi z Niemiec, było lekko rozbite (prawy przód). Po zakupie w komisie nie pokazywały się żadne błędy i pięknie chodził, przez prawie pół roku tyle utrudnień, spotykało to kogoś?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017