mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Ford Fiesta

Twój samochód - Ford Fiesta

Problem z silnikiem

~Krzysiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-26 | 21:30

Witam. Jestem plem z posiadaczem Forda Fiesta 1.2 2009 rok. Mam pytanko, czy ktoś z posiadaczy tego autka miał problem z silnikiem. Mianowicie odpaliłem auto i przejechałem parę metrów i zapaliła mi się dioda silnika. Oczywiście auto zatrzymałem, odpaliłem ponownie i ten sam problem. Zadzwoniłem na pomoc i ok pan przyjechał pogrzebał i za wiele nie powiedział. Przytaczam " to normalne, za dużo elektroniki. Prawdopodobnie cewka..." Proszę o pomoc co z tym faktem. Czy coś wam wiadomo o podobnej awarii bądź takiej samej. Co prawda auto jest na gwarancji ale trochę się obawiam. Muszę pochwalić personel z Ford Pomoc, szybka i bardzo pozytywna współpraca. Oczywiście to tak na marginesie . Pozdrawiam i proszę o pomoc.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

marko1

Motoryzacyjny ekspert

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-27 | 10:32

Krzysztof, jeśli piszesz że Forda Fiestę 1.2 rocznik 2009 masz jeszcze na gwarancji to bez obaw panowie z ASO Forda powinni poradzić sobie z tym kłopotem.

~Krzysiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-29 | 15:34

Auto już naprawione, co się okazało mały kłopot. Uszkodziła się świeca i coś od zapłonu. Ford stwierdził że musiała się dostać woda,jakim cudem nikt nie wie. Można mieć różne hipotezy ale najważniejsze że już po sprawie. Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018