mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Ford Transit

Twój samochód - Ford Transit

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Ford Tourneo Custom: Transporter na dalekie trasy

~Zawodowy

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-05 | 20:42

Proszę Państwa,nsamochód faktycznie bardzo ładny lecz ma nie tylko kilka mankamentów lecz wiele mankamentów.nSilnik jest ok.(jak większość silników nowych bez większych awari nie przejedzie więcej niż 200 000 km. to już standard) lecz kabina a w szczególności miejsca dla pasażerów to już totalna porażka,ntak po krutce , fotele to ławki bez możliwości regulacji oparcia czyli tak jak w starych autobusach rodem z komuny nawet w najwyższej wersji to w obecnych czasach już skandal , podsufitka jak w starym żuku z PRL-u ,brak jakiegokolwiek komfortu za auto w kwocie 158 000 zł to jakaś kpina .nSzanowny redaktorze porównanie WW T5 Multivan czy nawet Carawelle do tego auta to zakrawa na kpinę, najwyraźniej nie miałeś kontaktu z w/w samochodami lub cały artykuł jest mocno sponsorowany wiadomo przez jaką firmę. nPorównanie tego samochodu jaki jest Ford Transit do marki WW Multivan czy Mercedesa Viano-Vito to jakby porównać starą Opel Omega do S klasy Mercedesa i mówiąc ,że wielkościowo to prawie takie same auta.ntak na koniec tylko dodam ,że jak zawsze marka Fora nadal kojarzy mi się z dostarczaniem pracowników na budowy lub transportem ludzi do Holandi do pracy lecz z profesjonalnym transportem ludzi w standardach europejskich to jeszcze b.daleko.nPozdrawiam serdecznie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~abc

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-11-06 | 17:21

Mialem okazje jezdzic tym transitem z silnikiem o mniejszej mocy i troche ubozszym w wyposazeniu. W porownaniu do VW T5 ktorego tez sporo prowadzilem jezdzilo mi sie fordem przyjemniej. Teksty o innej lidze transita i transportera wsadz miedzy bajki - podejrzewam ze to nie mozliwe bo masz juz w DNA zakodowane stereotypy. Nie wiem jak z niezawodnoscia ale jesli chodzi o samo prowadzenie i uzytecznosc bralbym prawdopodobnie transita tak mi sie spodobal mimo ze nowego transportera jeszcze nie mialem pod swoja wodza. Transporter napewno jest bardzo dobrym samochodem ale poza nim jest tez masa innych ktore warto sprawdzic.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2014