mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Honda CR-V

Twój samochód - Honda CR-V

gaśnie auto, obroty spadają do zera

~marek - markoboss

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-09-03 | 20:10

Witam czy może ktoś mi pomóc mam problemy z silnikiem.Gdy jest zimny gaśnie na paliwie i na lpg. z góry dziękinObroty spadają praktycznie do zera i auto gaśnie . jak jest rozgrzane to pomimo spadku obrotów do zera auto nie gaśnie ale podnosi obroty powyżej 1000. nauto Honda CRV poj 2000 benzyna lpgnbardzo proszę o pomocnmarek

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~olo

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-02-12 | 10:40

Jeśli jeszcze nie naprawiłeś tych falujących obrotów i gasnącego silnika, to informuje Ciebie i innych użytkowników HOND CR-V 2.0 z gazem, że wystarczy ustawić luzy zaworowe wydech 0,30 a ssanie 0,20 na szesnastu zaworach i problem zniknie. Jeździsz tak jak ja na gazie, więc raz na rok lub 2 lata (zależy ile robisz kilometrów) musisz ustawić zawory.
To wszystko. Nie szukaj innych przyczyn i nie płać całej gromadzie majstrom za diagnozę.

romarios

Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-06-02 | 09:50

mam taki sam problem jak -marek- . zrobiłem jak pisze -olo- (jeden zawór był tylko do regulacji) i nadal gaśnie ,dodatkowo czyszczony silniczek krokowy, wymienione świece, czyszczony dolot, wymieniony olej i filtr, wałki rozrządu i łańcuch OK diagnozowany przez komputery (brak błędów i procesy w normie) ,ogólnie ma mniej mocy i słabsze przyspieszenie niż kiedyś przebieg oryginalny 205000km może to jakaś drobnostka -ma ktoś pomysł ? - POMOCY !

Wieszal

Starszy motomaniak

Miasto: Nowy Targ

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-06-02 | 12:23

Poza tym co napisał Olo ciężko napisać, w sumie też miałem podobny porblem i spoóśb Ola, który podpowiedział mi znajomy mechanik pomógł. Teraz już mam inne auto ale wtedy to byo zbawienie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018