mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Honda Honda

Twój samochód - Honda Honda

Problem Check engine

~Michalek

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-01 | 13:24

Witam,mam problem z moją hondą accord 2.0 Vtech. od jakiegoś miesiące walczę z błedem check engine,Silnik nie zbiera się tak jak powinien czyściłem już zawór EGR ,przepustnicę ,wczoraj rozkręciłem listwe z wtryskami na końcowkach wtryskuw były one troszkę ułamane a na jednym brakowało oringu, wyczyściłem ten bród gdzie było wtryskiwane paliwo z wtryskiwaczy,zamierzam wyciągnac wtryskiwacze z drugiej hondy ale czy te ułamane wtryski na końcowkach mogą być powodem że Honda tak zamula ?? dodam zdjecie z bledami ktore mi wyskoczyly,czy to może być wina też tego że zawory maja luzy czy w tych autach sie nie reguluje juz zaworow?? Honda ma tez problem z wolnymi obrotami gdy jade na biegu i zbijam na bieg jałowy obroty spadaja poznizej tysiaca i za chwile sie podnoszą tak jak by troszkę chciałą gasnąć.Proszę pomoc bo mi już zaczyna brakować pomysłu co to może być,dodam tez ze wymienialem kopułke aparatu wrac z palcem,nowe swiece oraz przewody.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017