mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Hyundai i10

Twój samochód - Hyundai i10

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Hyundai i10: Koreański maluch z Indii

~ALESSIA

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-07-30 | 08:51

ja wolę kia picanto, taki sam standard i te same silniki ale lepsiejsze wyposażenie

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~sanek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-07-30 | 16:00

mam picanto i jedna rzecz mnie w nim wkurza przeogromnie, malutki bagażnik, nie zmieści się w nim większa torba podróżna, tak więc wyjazd na wakacje nawet kilkudniowe z rodzinką odpadają. chyba ze se zamontujemy bagaznik na dachu. A tu widze ze i10 jest podtym względem sporo lepszy

~wrona

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-07-31 | 10:00

Jeździłem tym samochodem i innymi maluszakami, i nie zgadzam sie z opinią że jest zbyt duzo plastiku w środku. Jest to lepsze rozwiązanie niż goła balcha jak w Toyocie czy cytrynie c1 czyli trojaczkach. Silniczek całkiem żwawy jak na tę pojemność. Prawdą jest że za klika miesięcy wejdzie nowy silnik o pojemności 1,25 i wtedy dopiero będzie jazda. Natomiast tragedią dla mnie są 13" KOŁA! Koniecznie muszą do nowego silnika zastosować większe i szersze opony. Picanto nie porównuję bo ma mniejszy bagażnik, starsze rozwiązania i w ogóle...

~wasd

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-08-01 | 09:52

W picanto warto wyjąć dolną półkę w bagażniku, a wtedy jego pojemność wzrośnie do porównywalnej z hyundaiem ;]

~kubek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-11-02 | 17:09

i10 to najlepsza oferta na rynku. 2 poduszki,wspomaganie,radio,ABS, silnik 1.2 - 75KM i to wszystko za 32 000zl. Polecam.

~Piters

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-31 | 17:50

co jak co ale wyposażenie to i10 ma bogatsze od picanto i za tą samą cenę dostajemy ok 3000 więcej w wyposazeniu tak samo ja i30 i ceed, silnik 1.1 mimo teoretycznych 75 koni nie jest zbyt rewelacyjny ale 1.25 sprzedawany jako 1.2 za niewiele więcej jest rewelacyjny - powinien to być podstawowy silnik
pozdrawiam

~hugo

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-04 | 15:14

ja chyba jednak wybralbym z tej klasy aut Suzuki splasha, cena porównywalna, wyposażenie nieznacznie lepsze no i jak dla mnie trochę jednak łądniejsze nadwozie

~wiolka

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-04-25 | 11:30

od 3tygodni jezdze hyundaiem i 10.naprawde auto sewietne,jestem bardzo z niego zadowolona.a plastik w srodku?w niczym nie przeszkadza.auto bardzo ladne,bogato wyposazone,nie ma nic wspolnego z maluchem.goraco polecam!

~Mirek Mikołajczyk

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-22 | 15:10

jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to kijanka się nie umywa polecam testy zderzeniowe

opolanin

Nowicjusz

opolanin

Miasto: Opole

Auto: Hyundai i10

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-04-02 | 13:40

A ja powiem tak , jak kupiłem hundaja i10 Pan w salonie mówił , ten model to pali naprawdę mało, tak jak instrukcja mówi, okazało się , że to tylko Pan w salonie mówił i to jest jego wyobraźnia. Samochodzik palił 8 litrów bez włączonej klimatyzacji a mnie szlag trafiał.

Postanowiłem przy przebiegu 24000 km po półtorarocznej eksploatacji zrezygnować z gwarancji na silnik i zamontować instalację gazową. Słuchajcie rewelacja koszt 2700zł a ja po prostu jeżdżę za 15 zł 100 km po mieście bez włączonej klimatyzacji.

Tak naprawdę to co się ma zepsuć , to co się psuje czyli zawieszenie, które tak naprawdę załatwia nam nasze Państwo bo ma nas użytkowników dróg głęboko w nosie i tak nie jest objęte gwarancją.
opolanin

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018