mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Infiniti FX

Twój samochód - Infiniti FX

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Infiniti FX30d: Sportowy SUV z dieslem

~bidak

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-11 | 00:30

Imponująca fura! Także jeśli chodzi o cenę. Ludkowie mili, powiedzcie mi kto kupuje takie auta? Poza mafiozami czy też rydzykopodobnymi "biznesmenami". Myślę, że nawet gdyby mnie było stać na takie auto, to też bym go nie kupił - toż zaraz jakieś bycze karki by mi ją rąbnęły i jeszcze po łbie by dały.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~kacper

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-11 | 23:45

w porównaniu do niemieckiej konkurencji jest jeszcze tańszy!!

~fiasta

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-13 | 23:16

biadak - podchodzisz do sprawy bardzo pesymistycznie.
A stać Ciebie by było na tankowanie i ubezpieczenie????

~lola

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-16 | 12:21

oj bidak bidak, żal mi Ciebie, jeździj zatem autami góra za 10 tys. zł, karki wówczas nie będą cię ruszać

~WOLO

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-16 | 19:35

No tak ale poza mafią / kolesiostwem Tuska niewiele osób stać na takie auto. Ile to jest średnich krajowych??

~lorenz

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-16 | 20:06

auto średnie jest sporo lepszych. widze po wpisach na forum, że ostatnio forum odwiedza coraz więcej UB-ków i Tuskomatołów.

~KARK

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-18 | 21:39

te, LOLA, nie cwaniakuj, dajesz nam z każdej strony, to ciebie nie ruszamy, ale jak ci d... przyschnie to lepiej zmień te swoją wypasioną fure na hulajnogie

~lola

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-20 | 11:45

te KARK, nie cfaniakuj, bo się może krzywda stać i uważaj, czy jak piszesz na komputerze, nikt cie od tyłu nie zachodzi

~lola

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-21 | 01:20

sorki KARK, żartowałam, nie wiedziałam, że to ty, wybacz, bież mnie kiedy chcesz i jak chcesz

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017