mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Iveco

Twój samochód - Iveco

Iveco daily gdzie kupić części?

ryaner

Nowicjusz

Miasto: Białystok

Auto: Iveco Daily

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-26 | 15:40

Panowie mam problem z dostępnością części u mnie na wsi. W okolicy dwa warsztaty samochodowe ale jak pytam o części do iveco to albo ręce rozkładają albo rzucają cenami z kosmosu i terminami jak w NFZ. Gdzie przez internet zamówię części do Iveco daily? Najlepiej w jakichś sensownych cenach.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

lakernic

Nowicjusz

Miasto: Chorzów

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-27 | 09:27

w jakieś hurtowni najlepiej. u nas w robocie jezdza takimi to sie moge zapytac skad biera częsci czy przez internet czy jakos normalnie kupują

ryaner

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-27 | 14:12

To ja wiem że w hurtowni problem w tym że nie wiem w jakiej. Ale jakbyś się dowiedział w pracy to byłoby super :) Przy okazji możecie mi pomóc i podzielić się tym, z jakich marek korzystacie albo korzystaliście i co polecacie albo odraadzacie

lakernic

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-30 | 15:09

Okej pytalem i mówia że w firmie celkar robia zamowienia. Przez net zamwiają wiec ty chyba też możesz

ryaner

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-31 | 14:51

Muszę się zainteresować w takim razie tematem. A gdzieś jeszcze dostanę części fast original? Wiem, że tanie ale zawsze je zakładam i w sumie mnie nie zawodzą. Bo właśnie nie umiem ich dostać w okolicy.

peweg

Młodszy motomaniak

Miasto: Warszawa

Auto: Opel Astra

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-28 | 14:35

Na allegro jest kilku gości handlujących tym sprzętem

lakernic

Nowicjusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-13 | 16:17

No to wiadomo, ale ja jednak wolę albo podejść samemu i zobaczyć cżęśc, ocenić, dotknąc, albo jak już muszę przez internet to z jakiejś sprawdzonej firmy. Z allegro zawsze miałem problem.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017