mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Iveco Daily

Twój samochód - Iveco Daily

35c13(2002) 2,8 po wymianie silnika swieci kontrolka wtrysków blad 83

~zajac231

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-04 | 19:23

Witam . Wymieniłem silnik i oczywiscie jak to bywa w iveco znowu swieci mi sie kontrolka wtryskow. Bujałem sie z tym problemem juz dawniej na starym silniku wymienilem wszystko co bylo do wymiany i bylo do samego konca ok. Teraz jest nowy silnik a stary osprzet i niestety po dodaniu gazu do ok 2500 tys i puszczeniu pedalu \gazu swieci wtrysk a silnik wpada w tryb awaryjny. Puszczenie gazu na sekunde luz i wraca do normy. Aha na zimnym silniku wszystko ok. Moze ktos poleci mi w Łodzi warsztat tylko błagam nie ive-car bo tam wydalem kiedys pare zlotych dwa razy i zupelnie bez sensu. pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~bambino

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-06-04 | 12:22

Mozesz podjechac do Tlokinskiego ale od razu idz do kolesa o psedonimie Mamba on ci powie co z tym fantem zrobic Morgowa 14.Ive -car to tylko jest elektryk dobry a reszta to sie nadaje do wymiany zarowek i to nie.

~maciej

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-04 | 10:28

Mam pytanie, w sprawie tego cheku, zrobili ci to bo ja sie z tym problemem bujam juz od ponad roku i nikt nie umi tego zrobic,

~szuw

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-11 | 06:45

wystarczy wyczyścić z tylu pompy regulator wysokiego ciśnienie ( o ile pamiętam na jednej śrubce) kosz zero zł czas hmm 1,5h u mnie to było to zrobiłem tą czynność i jak ręka odjął w 80% odpowiada to za usterke puszczenie gazu zaświecenie się kontrolki wtrysku i jak auto zrzucimy na luz czy tez obroty zejdą do minimum wszystko wraca do normy

staszkowy

Nowicjusz

Miasto: Człuchów

Auto: Iveco Daily

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-19 | 17:01

Iveco-maniakom albo po prostu użytkownikom tego dostawczaka polecam sklep z częściami: części do Iveco Daily - Ivemax.

Pozdrawiam,
Staszko

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017