mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Zaloguj się

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Kia

Twój samochód - Kia

ASO Kia

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Toyota Aygo

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-17 | 12:31

Użytkownicy samochodów Kia co sądzicie o ASO Kii. Proszę przedstawić swoje opinie

strona 1 (z 14) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~jurek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-17 | 12:58

DOBRA RADA DLA KLIENTÓW ! OMIJAJCIE DUŻYM ŁUKIEM Dealerów SALONU SAMOCHODOWEGO KIA W BIELSKU-BIAŁEJ, Pierwsze wrażenie OK, na końcu czeka cię rozczarowanie, lub niemiła niespodzianka.

~kiciol

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-17 | 13:09

Ja mam odmienne zdanie, super dealer to: GAM we Wrocławiu na Żmigrodzkiej. Fachowość na 6, kultura na 6, a obsługa klienta miła i swobodna. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Profesjonaliści. Życzę im sukcesów w sprzedaży.

~bodo

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-17 | 14:19

Ja oddałem do naprawy kia carnival do autoryzowanego serwisu k&k Wejherowo. Samochód stoi w naprawie już ponad dwa i pół miesiąca, i nie wiadomo kiedy go naprawią. Przyczyną awarii było przeskoczenie paska rozrządu. Rozbierali kilka razy silnik, wymieniają chyba wszystko po kolei, a w tej chwili nie mogą odpalić silnika(wcześniej odpalał, tylko po czasie gasł.) Nie wiem do kogo mam się zwrócić, bo z tego co widzę nie znają się na tym kompletnie. Jak długo mogą naprawiać auto, bo chyba jest jakiś przepis?

~aso

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-17 | 17:44

Ja także niestety mam nieciekawe doświadczenia z salonem i serwisem KIA Transbud w Szczecinie. Panowie na serwisie kompletnie nie znają samochodów, wszystko zajmuje bardzo dużo czasu, nie da rady się dodzwonić. Każda sprawa to dla nich wielki problem.

~karol

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-17 | 19:10

Polecam serwis Jacek Ballaun w Warszawie. Miła obsługa, fachowość mechaników. Mają profesjonalne podejście.

~kielcok

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-18 | 09:28

Nie tylko te serwisy są na cenzurowanym słynny ARION SHOP KIELCE też robi wszystko by opinia o serwisach KIA była jak najgorsza. Swoim zachowaniem szybko ustawiają klienta do parteru nawet jeśli popsują mu auto nie poczuwają się do szybkiego naprawienia usterki tylko zwalają na wszystko i na wszystkich swoją nieudolność strach się bać powierzając im auto bo albo zamontują chińszczyznę albo kombinują jak koń pod górę z pustymi workami żeby się nie przyznać do swojego błędu. Dziwne że KIA POLSKA w Warszawie też nic nie robi z tym stanem rzeczy nie zależy im na marce którą reprezentują takie żigole i partacze

~bobi

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-18 | 12:36

Polecam AUTORYZOWANEGO DEALERA KIA MOTORS OSINA 9 74-320 BARLINEK, chłopaki mają pojęcie o Kia, kierownik serwisu zna się na rzeczy, mają dużo nowych i używanych Kia i dostaniecie prawie wszystkie części zamienne. Wiem bo kupiłem i jestem zadowolony.

~użytkownik

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-19 | 10:09

bobi ale mechaników ma niedouczonych. Po wyczyszczeniu i regulacji zacisków z przodu i wyjeździe z serwisu przejechałem 30 km, poluzowały się śruby w przednim prawym kole. Następnie, powymienia krzyżaka w układzie kierowniczym nie podłączyli kostki świateł stopu, kierunkowskazów i świateł tylnych pozycyjnych. Na drodze zaczęto mi mrugać światłami dopiero przy pomocy małżonki ustaliłem przyczynę mrugania światłami. Wyjeżdżając z serwisu powinniśmy być pewni że jest ok. To było jak miałem wcześniej inna kijankę. Po zakupie Vengi regulowali reflektory jeden z nich uszkodzili, regulacja lamp trwała aż 1godz. i 30 min rekord świata i próbowano wmówić mi że była pęknięta. Dobrze że zrobiłem wcześniej zdjęcia lamp regulowanych. Owszem wymienili na nową ale świadczy o tym jakie maja przygotowanie teoretyczne i praktyczne mechanicy w ASO Kii.

~aek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-03-19 | 21:19

Jak ktoś lubi kłopoty to zapraszam do serwisu Kia Szymczyk w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 82.Wiedza kierownika stacji na temat tych samochodów a w szczególności o napędach z zapłonem samoczynnym jest zerowa.

strona 1 (z 14) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017